zwiększenie możliwości założycielom plemion

Co sądzisz o takich ułatwieniach???

  • Tak, to dobry pomysł

    Głosy: 233 63,5%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 56 15,3%
  • Nie, to głupi pomysł

    Głosy: 78 21,3%

  • W sumie głosujących
    367
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Dosyć dobry pomysł. Szczególnie z tym ``usuwanie postów` :) W końcu można by było zobaczyć który medator robi porządek a który ``się obija`` .
 

DeletedUser

Guest
Jak już wiele osób wspomniało nie daje się tyle praw członkom plemienia.
Zaznaczyłem: nie mam zdania bo jest mi to obojętne (i tak raczej tego nie wprowadzą).
 

DeletedUser112096

Guest
Niestety wiem o co chodzi. Bywałem w takich plemionach na różnych światach. Nie kiedy są posądzane o kasowanie forum niewinne osoby, a winowajcy są bez karni, więc całkowicie się z tym zgadzam, ale poszerzyłbym pole widzenia, niech te prawo będzie jak np. możliwość którą admin plemienia może komuś dać tak jak między innymi prawo do zapraszania graczy i wiadomości grupowej. To prawo mogłiby dawać założyciele, admini i ewentualnie moderatorzy forum. W pełni zgadzam się z wątkiem tego tematu!
 

DeletedUser

Guest
Pomysł jest całkowicie nie przydatny. Tłumacze Ci czemu: najczęściej jest jeden albo 2 moderatorów w plemieniu:rolleyes: więcej powoduje haos patrz punt u Ciebie skoro musisz się domyślać kto usunął, czyli jest bezużyteczne dla większości plemion jeśli potrafią się zorganizować. Jeśli nie potrafisz zarządzać odpowiednio, nie masz wystarczająco doświadczenia to się nie bierz za to!!!!!
 

DeletedUser120289

Guest
A co do tych praw to mają 2osoby +adminy(2) i założyciele(2) i nikt nie chce się przyznać do kasowania


Zawsze możesz powołać jedną osobę na moderatora, a pozostałym osobom mającym uprawnienia do moderowania forum odebrać je, chociaż to jest oczywiście temat do omówienia między członkami 'Rady'. Wtedy będziesz miał pewność kto kasuje. Minusem jest wtedy to, że na głowie jednej osoby jest całe forum.
 

DeletedUser33604

Guest
Zaznaczyłem nie mam zdania, ponieważ go nie mam =D
Jestem na tak i nie..
Za bardzo pomieszane, ale przydatne ..
 
Status
Zamknięty.
Do góry