Zumir vs polak

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 7388697
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 7388697

Guest
ile chcemy wojska, by moc przejmowac.
od 26 pkt.
katasy ile chcemy, w co chcemy.
dowolnosc w produkowania ofa i defa.
nagroda:129 PP, chyba ze cos mi podrosnie za jakies rundki , to moze i do 200 dobije ;]

Defiarze mogą byc, ale w przypadku pojawienia się ataków def ma zostac momentalnie cofniety :)


Od razu mowie, ze na inne pojedynki sie nie godze, to jest gra w plemiona, od 8 lat chodzi w niej o to samo, czyli przejecie(nie wliczajac osob, przyjazni, etc) :)
 

DeletedUser167160

Guest
Polak widze ma z kim bic : D

Stopien 1 Nitro
Stopien 2 Zumir
Stopien 3 ..... Pedro?
 

DeletedUser162819

Guest
ile chcemy wojska, by moc przejmowac.
od 26 pkt.
katasy ile chcemy, w co chcemy.
dowolnosc w produkowania ofa i defa.
nagroda:129 PP, chyba ze cos mi podrosnie za jakies rundki , to moze i do 200 dobije ;]

Defiarze mogą byc, ale w przypadku pojawienia się ataków def ma zostac momentalnie cofniety :)


Od razu mowie, ze na inne pojedynki sie nie godze, to jest gra w plemiona, od 8 lat chodzi w niej o to samo, czyli przejecie(nie wliczajac osob, przyjazni, etc) :)

Rozumiem ,że ktoś może sobie zrobić deff+lk? Śmieszny pojedynek. Skoro pisałeś,że robisz szybciej wojsko od polaka to graj z nim na ustaloną ilość wojska.
 

DeletedUser146505

Guest
Polak widze ma z kim bic : D

Stopien 1 Nitro
Stopien 2 Zumir
Stopien 3 ..... Pedro?

ja zagram swoje pojedynki i robię odpoczynek od szybkich:)
jak 2 lata temu muszę znowu sobie zrobić rok a może i półtora przerwy bo już mnie znudziła ta budowa od zera wiosek:)
 

Deleted User - 7388697

Guest
Rozumiem ,że ktoś może sobie zrobić deff+lk? Śmieszny pojedynek. Skoro pisałeś,że robisz szybciej wojsko od polaka to graj z nim na ustaloną ilość wojska.

Zacytuj ;] A deff nie jest elementem gry? Wiec sam jestes smieszny
 

DeletedUser

Guest
zumir pociagnie defa z defowek zostawi go sobie.
I powie ze sam tyle wyprodukował.
DNO.
 

DeletedUser157137

Guest
ile chcemy wojska, by moc przejmowac.
od 26 pkt.
katasy ile chcemy, w co chcemy.
dowolnosc w produkowania ofa i defa.
nagroda:129 PP, chyba ze cos mi podrosnie za jakies rundki , to moze i do 200 dobije ;]

Defiarze mogą byc, ale w przypadku pojawienia się ataków def ma zostac momentalnie cofniety :)


Od razu mowie, ze na inne pojedynki sie nie godze, to jest gra w plemiona, od 8 lat chodzi w niej o to samo, czyli przejecie(nie wliczajac osob, przyjazni, etc) :)



Do ataku wymagane 16k Wojska offensywnego
Gramy samym offem bo deff mamy od Wspolplemiencow.
Katasy Ok
Sam Off + poczatkowe okolo 200 pik do farmienia
Nagroda OK.
Palac lvl'e - badz robimy tylko 3 grube.
Fake Limit 10.


P.S. Pros admina o dodanie ankiety
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser157137

Guest
Dobra krotko i na temat. Bo tym jak zostalem zwyklinany na gg. Zumir nie chce grac " na standardowych ustawieniach" pojedynku na ktorych graja wszystkich. Tak wiec pojedynek ten sie nie odbedzie. Chyba ze on przyjmie moje warunki bo ja jego nie przyjmuje.
 

Deleted User - 7388697

Guest
hahahaha czlowieku jak ty klamiesz, zenada. nazwales mnie zerem pierwszy, po tym jak was przejelismy z nitrem jak mnie nazywales? w ogole po co do mnie piszesz? boisz sie zagrac na warunkach, gdzie bedzie liczyla sie taktyka, nie kto wiecej naklika w AF ;]
 

DeletedUser157137

Guest
To Ty zmieniasz ustawienia ktore wybieraja wsyscy nie ja. Wiec kto sie boi ?
 

Deleted User - 7388697

Guest
To są ustawienia, ktore ty sobie kiedys tam wymysliles, bo myslales, ze jestes bogiem, bo umiesz szybko klikac :)

Pisalem ci, poltorej godziny ciaglego klikania literek w af mnie nie bawi. Albo gramy na warunkach, ktore ja ustalilem, albo w ogole :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry