Zniknięcie odznaczeń i informacji na temat konta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser189344
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser189344

Guest
Cześć

Grałem sobie, jak mnie pamięć nie myli chyba na świecie 92. Musiałem skończyć gre, więc dałem zastęstwo żeby plemie rozebrało sobie moje wioski. Niedawno, jakoś ze dwa tygodnie temu, zacząłem znów grać, ale nie mam żadnych odznaczeń z tego poprzedniego świata. Na twstats też nic nie pokazuje, a jest to na 100% to konto bo flagi mam.
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
Cześć

Grałem sobie, jak mnie pamięć nie myli chyba na świecie 92. Musiałem skończyć gre, więc dałem zastęstwo żeby plemie rozebrało sobie moje wioski. Niedawno, jakoś ze dwa tygodnie temu, zacząłem znów grać, ale nie mam żadnych odznaczeń z tego poprzedniego świata. Na twstats też nic nie pokazuje, a jest to na 100% to konto bo flagi mam.

Jeśli konto uległo kasacji to nie pokazuje na innych światach odznaczeń zdobytych na świecie, na którym konto uległo kasacji.
 

DeletedUser189344

Guest
Dałem zastępstwo i potem nie wchodziłem aż do teraz, w takim wypadku wszystkie dane na chociażby twstats również przepadają?
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
Dałem zastępstwo i potem nie wchodziłem aż do teraz, w takim wypadku wszystkie dane na chociażby twstats również przepadają?

Jeżeli nie logujesz się na konto przez 14 dni (zakładając, że nie masz aktywowanego KP) to konto ulega kasacji. A jeśli konto ulegnie kasacji to wszelkie odznaczenia z danego świata przepadają (jesli zapisałeś się w Komnacie Chwały to po wejściu w odpowiedni dział Twój nick nadal tam widnieje ale to tyle).
 
Status
Zamknięty.
Do góry