Znikające Raporty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser189784
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser189784

Guest
Zaprezentuję problem na przykładzie. Wczorajszego wieczoru farmiłem jak szalony wysyłając po 2-2 co praktycznie kilka minut na różne wioski do przynajmniej 2giej w nocy. Ciężko zliczyć ile tego było, ale jakbym miał strzelać z głowy to powiedziałbym że ataków pomiędzy 18:00 a 2:00 powinno być przynajmniej kilkadziesiąt. Warto dodać, że korzystam z asystenta farmera lub z normalnego wyboru ataku zależnie od sytuacji. Na zdjęciu załączam co widzę dziś na raportach:

Untitled.png

Jak widać jest masywna dziura, której niepowinno być. Czy ktoś chciałby mnie oświecić czego nie rozumiem, czy coś trzeba zaznaczyć może, czy to ma jakiś związek z asystentem?

Dzięki

EDIT:
Tutaj podaje przykład z dziś rano jak zawsze w takich sytuacjach wyglądają moje raporty. I powinny tak samo wyglądać w tamtym czasie:

Untitled2.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser186168

Guest
Nie wiem czy o tym mowisz... ale wydaje mi sie ze nie patrzysz na raporty z asystenta farmera tylko na rapki co wysyłasz sam.
Masz taką specjalną "zakładke" strone, z raportami z AF

Niestety nie używam AF wiec nie mogę cie pokazać tego na przykładzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137804

Guest
W raportach nie jest podane czas wysylania a czas dotarcia, jesli wysylales po calej mapie to moze poszy i dopiero po 3-4h dotarly, stad masz dziure, sorry za brak polskich znakow.
 

DeletedUser189784

Guest
Nie wiem czy o tym mowisz... ale wydaje mi sie ze nie patrzysz na raporty z asystenta farmera tylko na rapki co wysyłasz sam.
Masz taką specjalną "zakładke" strone, z raportami z AF

Niestety nie używam AF wiec nie mogę cie pokazać tego na przykładzie

Miałoby to sens - też o tym myślałem. Jednak sprawdziłem to i nawet jeśli korzystam z asystenta to raporty wyświetlają się w normalnej zakładce raportów. Co ciekawe, mój asystent farmera do dzisiaj nie wyświetlał żadnych raportów. Nagle, wyświetlił trzy. (oczywiście jeśli już powinno być ich bardzo dużo)

Wygląda to tak:
grab.jpg

W raportach nie jest podane czas wysylania a czas dotarcia, jesli wysylales po calej mapie to moze poszy i dopiero po 3-4h dotarly, stad masz dziure, sorry za brak polskich znakow.

Dzięki, masz racje. Jednak jedna z wiosek jest zaledwie 30 min drogi ode mnie, więc i tak czy siak - powinno tam być chociaż kilka raportów.
 

DeletedUser182378

Guest
Spróbuj zaznaczyć opcje "uwzględnij raporty wykazujące częściowe straty" w AFie.
Poza tym przejrzyj filtry i foldery raportów.
U góry masz dwa podziały w raportach - [Wszystkie raporty] i [Asystent farmera], oba przeglądaj :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry