Zniesienie przesuwających sie napisów

  • Rozpoczynający wątek Lester-X
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się ten pomysł ??

  • Tak ,jestem za

    Głosy: 37 57,8%
  • Nie ,jestem przeciwny/a

    Głosy: 18 28,1%
  • Tak ,ale coś bym zmienił/a

    Głosy: 3 4,7%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 6 9,4%

  • W sumie głosujących
    64
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Chcę aby zniesiona została to opcja przesuwających się napisów ,z 2 powodów :
-Czasami trudno przeczytać napisy które sie ruszają
-No i oczy od tego bolą ,też czasmi xD
A mnie ,i na pewno wielu z was denerwuje to.
Więc głosujcie .
:)
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Jestem ZA! Niektóre nooby piszą tylko przesuwającymi się napisami i to strasznie wkurza.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Jestem ZA! Niektóre nooby piszą tylko przesuwającymi się napisami i to strasznie wkurza.

[MARQUEE]Uważasz, że gdy ktoś pisze tylko przesuwającymi się napsiami to jest od razu jak to ładnie określiłeś "noobem" ? Gratuluje. :rolleyes:[/MARQUEE]

Osobiście mi to nie przeszkadza ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Niektórzy popełniają błędy ort. a to jest wkurzające do kwadratu
 

DeletedUser19643

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

O_O Mnie denerwujesz Ty, a nie te napisy -.-

Ja uważam, że rzeczywiście, niektórzy nadużywają tej opcji i przez to zrobiła się przereklamowana i uważana przez innych "opcją dla n00bów", a tak wcale nie jest". Mi się ten tag podoba tylko tak jak ze wszystkimi, "bez przesady" !!! Nie podałeś żadnych sensownych argumentów, bo to, że Ciebie to denerwuje to mnie "gucio" (jakbyś to określił) obchodzi. A co do tego, że oczy od tego bolą, to muszę naprawdę pogratulować umiejętności argumentowania ^^ Albo Ty masz dziwne oczy, albo szukałeś na siłę 2 beznadziejnego argumentu... No cóż nic, tylko od Ciebie się uczyć argumentowania :)


[MARQUEE]Gratuluję super pomysłów !!![/MARQUEE]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Jak najbardziej za. Mnie też osobiście wkurzają ten przesuwające napisy.
 

DeletedUser1743

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Na pewno gorzej się czyta takie przesuwające się, ale tak często ich nikt nie używa. Czasem ktoś takie coś da sobie w podpisie tekst w stylu "zbieram ekipę do świata 22" i nawet tego nie potrzeba czytać. Ale i tak jestem za bo się o wiele gorzej czyta takie teksty przesuwane.
 

DeletedUser750

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Jestem na nie.
Nie przeszkadza mi to, nie bolą mnie oczy od tego, jedynie czasem pozwala mi odróżnić posty, które warto przeczytać od tych, które powinienem olać, bo jeżeli ktoś długą wypowiedź daje w Marquee to znaczy, że ma ****** we łbie i nie ma nic ważnego do przekazania, a jeżeli da krótką wiadomość to chyba nikt nie jest na tyle opóźniony żeby nie móc tego przeczytać.
A poza tym dla niektórych może to być przydatne w prezentacjach.

Lester, widać, że na siłę chcesz wprowadzić jakieś zmiany.
Czasami szacunek jest ważniejszy niż sława, daj sobie spokój ze spamem, robieniem z siebie idioty i pr0spamera.

///Xan edit: wyrażaj sie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18669

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Jestem ZA! Niektóre nooby piszą tylko przesuwającymi się napisami i to strasznie wkurza.

Ta,2 razy ;x Zawsze jak czcytam twój opis to przechodzi mnie dziwna myśl aby coś Ci napisać..;F

Mi to nie przeszkadza i nich tak zostanie ^_~
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

[MARQUEE]Nie mam nic przeciwko przesuwającym się napisom, czyli opcji marquee, jeżeli nie jest wykorzystywana do wypowiedzi dłuższej niż 1 krótkie zdanie np. takie jak sam posiadam w podpisie. Natomiast używanie tej opcji w wypowiedzi, jest frustrujące i nieczytelne [/MARQUEE]


:p
 

DeletedUser27322

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Bolą oczy od tego, posty są mało przejrzyste. Ogólnie duże nagromadzenie małych i dużych liter (różnych font size) na małej przestrzeni powoduje trudniejsze skupianie się na tekście.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

[marquee]hehe ja bardzo lubie te napisiki bo są takie miłe wesołe i przyjazne a pozatym ja jakoś nie mam problemow z odczytaniem wiec jestem na NIE a ta propozycja ma szanse na przetrwanie: MNIEJ NIZ ZERO!!!!!!! WIEC NIEEE!!![/marquee]
 

DeletedUser25359

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Była by opcja "Wyłącz przesuwające się napisy"
 

DeletedUser27322

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

[marquee]hehe ja bardzo lubie te napisiki bo są takie miłe wesołe i przyjazne a pozatym ja jakoś nie mam problemow z odczytaniem wiec jestem na NIE a ta propozycja ma szanse na przetrwanie: MNIEJ NIZ ZERO!!!!!!! WIEC NIEEE!!![/marquee]

Poczekaj do momentu, kiedy będziesz miał 20 lat i tak po 8 latach oglądaniach przesuwających się napisów... :)
 

DeletedUser13913

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Czasami denerwują mnie te napisy, to nie jest TVN24,SUPERSTACJA czy EUROSPORT2 żeby przesuwające czytać przesuwające sie napisy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Według mnie pomysł dobry, ale nie do końca. Ja bym wprowadził w ustawieniach profilu opcje "Zablokuj przesuwające się napisy". Dzięki temu, wszystkie te latające napisy stałyby w miejscu i nie przeszkadzały :)
 

DeletedUser23461

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

[marquee]to bardzo fajna opcja dzięki niej napisy stają się bardziej "atrakcyjne" JAK CI COŚ SIĘ NIE PODOBA TO NIE GRAJ W PLEMIONA ALBO PRZYNAJMNIEJ NIE WCHODŻ NA FORUM hłahahahahahhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaPS. Mikili nawet nie wiesz co to n00b :mad:[/marquee]
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

I właśnie dla takich postów jak ten powyżej warto wprowadzić tą funkcje...
 

DeletedUser25905

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

[marquee]Jak najbardziej, za!! Strasznie wkurzające jest gdy ktoś pisze całego posta w marquee i tego w ogóle nie idzie przeczytać[/marquee]
[marquee]Przynajmniej jak by się wolniej przesuwały... A tak to za 1 razem przeczytać się nie da=)[/marquee]
[marquee]Ja nie uważam, że jak ktoś używa marquee to jest n00b'em, ale jeżeli ktoś używa tylko marquee [/marquee]
[marquee]do pisania całego tekstu to jest n00b, głąb i do tego nie skończył gimnazjum[/marquee]
 

DeletedUser12848

Guest
Odp: Zniesienie przesuwających sie napisów

Ta opcja przesuwania moim zdaniem jest niepotrzebna :rool:
 
Status
Zamknięty.
Do góry