Zniesienie limitu 15 znakow w offtopie

  • Rozpoczynający wątek IrenikusArvi
  • Data rozpoczęcia

Czy uwazasz zniesienie ograniczenia pisania postow do 15 znakow za dobre rozwiazanie?

  • Tak, jest to jak najbardziej sluszne rozwiazanie

    Głosy: 7 70,0%
  • Nie, nie ma odpowiedniego uzasadnienia.

    Głosy: 3 30,0%

  • W sumie głosujących
    10
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam, chcialbym, aby zniesiono limit 15 znakow w offtopie - dlaczego?
Odpowiedz jest prosta, w niektorych tematach np. w Liczeniu do 50, zanim MOD napisze 0 jest rzecza zbyteczna pisac az 15 znakow. Ciagle do liczby musze dopisywac glupoty typu paradam paradam albo "tututu srutututu";P

Uwazam, ze limit ten nie ma uzasadnienia w dziale, gdzie licznik postow jest wylaczony. Poza tym w innych dzialach watpie, zeby limit pisania od 15 znakow cos zmienial. Jak ktos chce cos rozsadnego napisac to i tak musi sie napocic.

Podzielcie sie swoimi opiniami.
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Ach tak, można spamować? Nie za bardzo. Offtop to offtop, ale poziom to poziom.

Limit jest GLOBALNY. A po co? A po to, że takich postów, jak ten:
Kod:
xd
nie chcemy. Wiem "coś" (może ciut większe coś :) ), jak dużo pracy schodzi modom z kasowaniem tego rodzaju spamu.
 

DeletedUser

Guest
Forum jest dla uzytkownikow - nie moderatorow.
Byc moze sa posty typu takiego jak zacytowales - ale przeciez istnieja kary - i je powinno sie stosowac. Limit 15 znakow w niektorych tematach jest po prostu nie potrzebny;>
 

DeletedUser

Guest
W Offtopie nie bardzo ma to rację bytu, a posty typu xd są zastępowane xd pam pam ram pam.
 

DeletedUser154693

Guest
próg znaków musi być inaczej forum zostało by zalane głupimi postami przez 10siecio letnich spammerow.
 

DeletedUser

Guest
Ja jestem za wyłączeniem ale w konkretnych działach. Albo nawet tematach :rolleyes:
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Ja jestem za wyłączeniem ale w konkretnych działach. Albo nawet tematach :rolleyes:

Ale tak się nie za bardzo da. Jelsoft nie pisze każdej funkcji dla każdego klienta z osobna. Jest limit globalny (ustawiony) i (chyba?) lokalny, z tym, że da się go tylko zawyżać (zgodnie nawet ze zwykłą logiką).
 
Status
Zamknięty.
Do góry