Znaczek pomocy wojskiem

  • Rozpoczynający wątek mucha0112
  • Data rozpoczęcia

Czy to dobry pomysł??

  • Tak, bardzo mi sie przyda

    Głosy: 12 66,7%
  • Nie, nie wiem po co to komu:D

    Głosy: 6 33,3%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witajcie:D

Moja propozycja jest taka żeby w własnych wioskach w których stacjonuje czyjeś wsparcie i wioskach z których komuś wysłaliśmy była jakaś ikonka w przeglądzie wiosek taka jak wtedy kiedy idzie pomoc (mieczyk). Jak ktoś ma dużo wiosek to trudno się połapać gdzie wysłaliśmy wsparcie, często trzeba zostawiać raporty które się ciągną na kilka (-naście) stron żeby później je odsyłać. A tak byłoby to wyraźnie wyraźnie w przeglądzie ...
Mogłoby byc tak:

Mieczyk zwrócony ostrzem w lewo jeśli pomoc z wioski gdzieś została wysłana. Mieczyk zwrócony ostrzem w prawo jeśli pomoc została do danej wioski dosłana. W skrócie to samo co przy atakach i powracającym z niego wojsku tylko że tu jest mieczyk a w atakach toporek:D Jakby ktoś nie łapał to ten mieczyk po lewej stronie nazwy wioski- na początku;)
 

DeletedUser

Guest
Twoja propozycja znając życie mogła by byc jedynie wprowadzona dla KP a skoro tak była by niepotrzebna ponieważ mając KP masz wgląd z jakich wiosek wojska siedzą jako wsparcie.
 

DeletedUser

Guest
Mogło to by być wprowadzone. Warto wiedzieć, gdzie stacjonuje nasze wojsko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser115218

Guest
sam pomysł z oznaczaniem wsparcia jest dobry, można by pomyśleć nad tym mieczykiem...
 

DeletedUser

Guest
Pomysł nie jest zły ale jest coś możliwość przeglądania wsparcia gdy ma się premium więc nic w tym rodzaju nie wprowadzą dla zwykłych graczy, więc jestem na NIE
 

DeletedUser59924

Guest
Mi by się to przydało. Dopracuj to jeszcze trochę i będzie git ;):cool:
 

DeletedUser

Guest
A po djabła. Choć jestem na tak gram z KP wiec ogarniam sobie bez problemu ale w sumie można by dla tych co KP nie mają:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry