Zmniejszenie praw zastępcy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser63121
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba Ci się ten pomysł

  • Świetny

    Głosy: 6 33,3%
  • Okropny

    Głosy: 4 22,2%
  • Dobry

    Głosy: 1 5,6%
  • Zły

    Głosy: 7 38,9%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser63121

Guest
Jeden gościu jak miał zastępstwo całkiem zniszczył mi reputację.

Według mnie zastępca ma za dużo praw np.wysyłanie i czytanie wiadomości zastępowanego, pisanie na forum plemienia, zmienianie informacji o zastępowanym.

Zastępca powinien zająć się tylko wioską i niczym innym!!!!!!

Powinno tak być jak napisałem
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Trzeba uważniej wybierać zastępców, a jak już coś nabroją, dyscyplinować ich toporkami. Czytanie wiadomości i forum przydać się może nieraz do komunikacji i ciężko będzie pozbawić tego tych, co potrzebują.
 

DeletedUser74235

Guest
Jeden gościu jak miał zastępstwo całkiem zniszczył mi reputację.

Według mnie zastępca ma za dużo praw np.wysyłanie i czytanie wiadomości zastępowanego, pisanie na forum plemienia, zmienianie informacji o zastępowanym.

Zastępca powinien zająć się tylko wioską i niczym innym!!!!!!

Powinno tak być jak napisałem

Dlatego sita daje się zaufanym osobom. Jak dajesz komuś obcemu to Twój problem.
 

DeletedUser70180

Guest
Jeden gościu jak miał zastępstwo całkiem zniszczył mi reputację.

Według mnie zastępca ma za dużo praw np.wysyłanie i czytanie wiadomości zastępowanego, pisanie na forum plemienia, zmienianie informacji o zastępowanym.

Zastępca powinien zająć się tylko wioską i niczym innym!!!!!!

Powinno tak być jak napisałem
.
Natomiast moim zdaniem tak NIE powinno byc.Zastępstwo daje sie zaufanej osobie, a jak dasz byle komu to masz takie efekty.
 

DeletedUser63121

Guest
Dałem zaufanemu koledze z klasy, a ten mi reputacje zniszczył.
Ale zastępca to powinien zajmować się tym co do niego należy czyli wiochą, a nie niszczeniem reputacji.
 

DeletedUser74235

Guest
Peszek... wytłumacz mu w rl, a nie teraz się żalisz. Pozdrów kolegę.

Ps. Plemiona to nie koncert życzeń.
 

DeletedUser63029

Guest
Trudno się mówi. Trzeba dawać sitka osobom do których się ma naprawdę duże zaufanie ;) Bo sit ma prawo do wielu rzeczy ;)
 

DeletedUser13127

Guest
wprowadzajac to uniemozliwisz uczciwemu zastepcy normalne prowadzenie twojego konta. zastepca MA udawać ciebie, ma działac tak, zeby przeciwnik sie nie zorientował, że ciebie nie ma, albo szybko staniesz się celem - po to daje zasta :) dobry sitter to skarb:) pozostaje tylko wlasnie kwestia zaufania. no i twojego zdrowego rozsądku - komu dajesz dostęp do swojego konta. co do wiadomosci. jak nie ufasz zastepcy- skasuj stare wiadomosci. wyraznie mu tez mozesz powiedziec: nie czytaj, nie odpisuj tylko dogladaj wiosek. w moim przypadku to dziala- jesli akurat tego sobie zycze

byla dyskusja na ten temat na .net, po wprowadzeniu nowych zasad zastępstw (własnie zmniejszeniu uprawnień zastępcy i zwiększeniu jego odpowiedzialności), czas jakis temu. na prosbe graczy zostalo to ponownie zmodyfikowane do współodpowiedzialnosci własciciela konta i zastępcy za wszytko co się dzieje na koncie.

wg mnie teraz jest w miarę ok, zmiana nie jest konieczna
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry