Zmiany

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser160503
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser160503

Guest
Witam,

Z tej strony emerytowany plemionian który grał od 8 świata, aż po kresy 60.

Nie wiem jak wam, ale większość zmian zachodzących w plemionach ani trochę nie przypadały mi do gustu. Kościoły i te inne bzdety pogorszały rozgrywkę. Na świecie 60 oficjalnie pożegnałem się z plemionami, jednak znowuż znajomi mnie namawiają do powrotu... Plemiona 2 to jakaś porażka, a co do plemion starych ogólnie? Światy są jakie są, ciężko trafić na ulubione ustawienia, ale jak widzę to dodali system P2W (Pay to Win) ??? Jakieś monety co automatycznie kończą budowę, jakieś większe produkcje surowców i inne bzdety, czy mi się wydaje, czy plemiona zamieniły się w maszynkę do pieniędzy i InnoGames stara się teraz wyskubać jak najwięcej kasy??? Zawsze szanowałem tą grę ze względu na to, iż człowiek kupuje premiumkę, później też menedżera czy też asystenta farmera i był szczęśliwy przez miesiąc... Chyba ten szacunek zniknie, może mi ktoś w paru zdaniach przybliżyć co się działo przez te lata nieobecności mniej więcej??? Bardzo bym dziękował,

Pozdrawiam
 

JoseG18

Szlachcic
Wynik reakcji
2.055
wychodza 2 światy równolegle, jeden z pp jeden zwykły, także tu masz wybór, a kościoły wychodzą dość rzadko (i dobrze)
 

DeletedUser137804

Guest
Nie widzę pytania...
dział do dyskusji jest piec tematów niżej. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry