Zmiany na forum sojuszu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser104891
  • Data rozpoczęcia

jak się Podoba??

  • Tak 100% - Wprowadzić

    Głosy: 5 27,8%
  • Nie ..

    Głosy: 11 61,1%
  • Do poprawy..

    Głosy: 2 11,1%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser104891

Guest
Witam

Chciałbym przedstawić swoją Propozycję ;
- Mianowicie Nie da się na forum założyć działu krótkiego.. Jeśli dział ma mniej niż 4 litery wyskakuje Komunikat Tytuł musi zawierać co najmniej 4 znaki . Proponuję ZMienić To aby można Było stworzyć dział Krótki nawet z 1 literą..
- Kolor forum.. mianowicie Przydała By się Opcja Zmienienia Koloru Forum.. Że forum jest wybranego
Można By coś takiego albo innego ale trzeba dopracować:).
- Ułatwienia na forum.. BBcode.. Emantikony.. Emantikony
Nie trzeba szukać na necie aby wstawić wystarczy ;
----->
icon7.gif

i tak wszystkie emantikony



Proszę głosować:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Propozycja była w podobnym temacie. Jestem przeciwko. Po co komiks w forum . Osobiście mnie to irytuje
 

DeletedUser49296

Guest
nie, nie i... nie. Forum plemienne jest doskonale skonstruowane, nawet podczas przegladania konkretnego tematu jestem w stanie od razu skoczyc do innego dzialu. Styl ktory przedstawiles panuje na wszelkich "profesjonalnych" forach i nie ma tam takiej opcji, trzeba sie wyklikac do strony glownej aby wybrac inny dzial. Obecne forum jest proste w konstrukcji, bo rozne osoby graja w plemiona ;).
Kolor forum... nie gryzie w oczy i nie przeszkadza, wiec nie ma potrzeby zmieniania. A gdyby pojawila sie taka opcja w roznych plemionach "enteligentni" moderzy ustawialiby kanarkowy zolty czy inne ekscentryczne kolory na tlo forum :p.
 

DeletedUser112461

Guest
NIE!.Jeżeli tytuł ma mnie niż 4 znaki to moim zdaniem jest uznawany za spam,ale to jest tylko moje zdanie.
 

DeletedUser141335

Guest
jesli jestes w dbrym/powaznym plemieniu to takie cos sie ni przyda,,,po co komus emoty ??
 

Vardo

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
463
1. Ja tam nie widze problemu. Dopisujesz kilka kropek i po sprawie.
2. jak i 3. nie widze w tym wiekszego sensu

Ogolnie jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
SPAM (inaczej karczma)= 4 litery. Mam supeeeeeeer rozwiązanie . Dopiszmy kropkę = SPAM.:D

A tak na poważnie. 4 litery przypadkiem się do czegoś nie odnoszą? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry