Zmiana wojska na wsparcie

  • Rozpoczynający wątek michalsenior
  • Data rozpoczęcia

Ocena jaka?

  • Nuuuudne

    Głosy: 45 77,6%
  • Takie sobie

    Głosy: 7 12,1%
  • Super

    Głosy: 6 10,3%

  • W sumie głosujących
    58
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
więc gracze was przejmują utrudnienie malutkie dla atakującego: każde wojsko daje 0,001 procenta poparcia jeśli chce to sie zmienić (w pałacu)
możliweby to bylo dla graczy od 2 tysięcy punktow ze względu na ilość wojsk...
jak to oceniacie
 

DeletedUser37135

Guest
pomysł mi sie nie podoba, to tylko utrudniałoby gre a przynajmnije wielu graczy doprowadzałoby to do szału, zamiana wojska na poparcie, jak dla mnie klapa :(

ps: opcje tej ankiety która dałes chyba powinny być troche inne ale.... ^^
 

DeletedUser59243

Guest
To co powyżej! Po co utrudniać jeszcze agresorowi?? Niedość, ze i tak ma niebywale trudno to jeszcze mu to utrudniać?? Zdecydowanie NIE!:eek:
 

DeletedUser

Guest
To co powyżej! Po co utrudniać jeszcze agresorowi?? Niedość, ze i tak ma niebywale trudno to jeszcze mu to utrudniać?? Zdecydowanie NIE!:eek:

rzeciez to ledwo co utrudnia ppomysll 100 wojsk daje tylko jedno poparcie ale czekaj zedytuje pomysl 200;)
 

DeletedUser6145

Guest
Jakby w wiosce stało 19k defa przybywało by 20 % na godzine;/

Pomysł bezsensu według mnie.
 

DeletedUser15491

Guest
Pomysł nieprzeciętnie chybiony... na późniejszym etapie możnaby w przeciągu 2 godzin lekko dobić od 25 do setki... co ja gadam... od 1 do setki ;]

Cała frajda z obrony świeżo przejętej wioski przepada...
Sama możliwość przejęcia wioski mogłaby się stać niemożliwa bez udziału 4-5 szlachiców...
 

DeletedUser14772

Guest
w ogóle nie potrzebne kto to widział żeby wojsko dawało poparcie i dlaczego akurat dla graczy od 2 tys. p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser41326

Guest
Mówię nie tej propozycji!!!!!!Po co utrudniac ludziom zycie!!!
 

DeletedUser27357

Guest
Jestem na nie. Po co utrudniać życie? Wioskę trzeba bronić, przed ataakami, nie zamieniać cały czas wojska na poparcie, bo to nie ma sensu. Dobry gracz, się obroni, to kwestia ilości woja, i taktyki.

PS: Nie zaznaczyłem, żadnej opcji w ankiecie... nie ma takiej odpowiedniej :p.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry