Zmiana w regulaminie i bany.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24964
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba ci się pomysł?

  • Tak

    Głosy: 19 63,3%
  • Obojętnie

    Głosy: 4 13,3%
  • Nie

    Głosy: 7 23,3%

  • W sumie głosujących
    30
Status
Zamknięty.

DeletedUser24964

Guest
Mam do przedstawienia pewną propozycję dotyczącą banów na forum i zmian w regulaminie.
Jak wszyscy zapewne zauważyli w Regulaminie Forum pojawiła się dopiska o treści:
1.Zabrania sie zakladania i uzywania kilku kont na forum.
W takim wypadku, gdy użytkownik X dostaje bana na 14 dni, to przez 2 tygodnie traci jakiekolwiek pojęcie o tym co tu się dzieję, bo nie da się zobaczyć ani jednej części forum. Moja propozycja polega na tym, aby użytkownik po banie mógł wchodzić na forum, tylko nie mógłby pisać PW, postów zakładać nowych tematów itd. Ban chyba jest dawany w takim celu, aby nie spamować więcej i mieć nauczkę, więc to że można by oglądać forum nie zmieniło by jego celu.

PS: Wreszcie wolny:D:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

moim zdaniem to jest dobre...bo by mogl wchodzic ale nie pisac...moze by sie nauczyli nie spamowac...jestem na tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

Ewentualnie dobrym pomysłem by było odblokowanie widoczności działów forum przed niezalogowanymi.
 

DeletedUser42265

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

Intencje dobre, lecz bardziej podoba mi się pomysł Eileen. Pewnie w większości przypadków osób zbanowanych zakładają kolejne konto, aby móc zobaczyć co się dzieje na forum, gdyż bez zalogowania tracą możliwość kontaktu z forum.

Pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

Czyli jednym słowem mógłby tylko czytać forum ...Jestem na taak;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

A ja nie widzę problemu, miałem bana i szczerze lałem na to forum bo przecież nie dzeje się tu nic nadzwyczajnego :F A tak sobie trole od kompów odpoczna :p
 

DeletedUser18299

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

coz, ja sie wychyle - zdecydowanie na nie

dlaczego?

w jakim celu sa bany? przeciez to sa kary - za (costam) nie mamy mozliwosci dostepu do forum. a jaki sens ma kara, gdy jest omijana innym sposobem?
chyba zaden

<offtop>
@up
to po co tu wchodzisz? o_O
</offtop>
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

Nic więcej do wypowiedzi wyżej nie trzeba dodawać.

Bany są nie tylko po to by zapobiegać pewnym działaniom np spamowaniu, ale po to, by ukarać takiego spamera. Jeśli po banie nadal będzie miał wgląd na forum - to będzie miał tego bana głęboko w nosie - co to niby za kara będzie?

W obecnej sytuacji po banie może (może!) pomyśli dwa razy zanim zacznie znów swoje "chore" akcje.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

Najlepsze w tym punkcie regulaminu jest to, że najpierw zostało wystawione mnóstwo banów za multi, a potem dopiero powstał ten podpunkt.
Prawo nie działa wstecz, ale widać tutaj jest inaczej:) Jak w takim razie traktować poważnie to forum i ten regulamin:)
 

DeletedUser5820

Guest
Odp: Zmiana w regulaminie i bany.

Panie Wasai - Pan nie dostał bana za multi tylko za to, że próbował Pan "przeskoczyć" poprzednią karę nałożoną na Pańskie konto. Skoro już Pan publicznie pijesz do swojego bana - to może całą prawdę by Pan powiedział?

Wątek zamykam - bany z wglądem na forum mijają się z sensem i nie zostanie to zmienione.

P.S. Co do multi - wpisu nie było, zwrócił nam ktoś z graczy na to uwagę - i osobiście poruszyłam tę sprawę. Czy to tak źle, że się poprawiliśmy?
 
Status
Zamknięty.
Do góry