Zmiana w rankingu

  • Rozpoczynający wątek kolba777
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za tym pomysłem

  • Tak

    Głosy: 4 44,4%
  • Nie

    Głosy: 4 44,4%
  • Nie wiem

    Głosy: 1 11,1%

  • W sumie głosujących
    9
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam. Chciałbym przedstawić w tym temacie moją propozycję na temat zmiany rankingu. Może to brzmi pompatycznie ale to tylko kosmetyczna zmiana. Więc przejdźmy do rzeczy.

Otóż w rankingu plemion jest zakładka "Liczba punktów". Zaraz po niej następna "Członkowie". Uważam, że lepiej by było, gdyby ilość członków była wyśrodkowana. Tak by było - według mnie - przejrzyściej. Teraz jednym rzutem oka trudno jest stwierdzić jakie plemię ma najmniej/najwięcej członków. Myślę, przez tą małą zmianę ranking był by "lepszy", mimo że pewnie wielu graczy nawet tego nie zauważy.
Pozdrawiam
kolba777
 

DeletedUser26050

Guest
Ja jestem na tak jeśli cie dobrze zrozumiałem ;) A propos właśnie podsunąłeś mi pomysł :)
 

DeletedUser

Guest
Nie rozumiem, jakis sens w tym, by zmieniać tą kolejność. Czy liczba członków jest ważniejsza np od liczby puunktów? Moim zdaniem nie.
 

DeletedUser

Guest
Mi nie chodzi o to, aby liczba członków była WYŚRODKOWANA. Nie zależy mi na zmianie kolejności.
 

DeletedUser

Guest
Aa, fakt... Cóż, przepraszam, źle odczytałem wypowiedź.
Choć i tak uważam, że dobrze jest jak jest - a lepsze jest wrogiem dobrego :)
 

DeletedUser

Guest
Fakt, lepiej by to wyglądało ale wiesz aż tak ci to chyba nie przeszkadza żeby admini musieli specjalnie kombinować nie ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry