Zmiana w przedmiotach

  • Rozpoczynający wątek Ambitny ekwilibrysta
  • Data rozpoczęcia

Pomysł?

  • Za - dobracować

    Głosy: 7 21,9%
  • przeciw

    Głosy: 23 71,9%
  • obojętnie

    Głosy: 2 6,3%

  • W sumie głosujących
    32
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
jak wiecie, bądź też nie ogień olimpijski na nowej wersji jest w obronie czymś ponad wszystko.. Bardzo ciężko rozwalić deffa gdzie jest 1k katasów + rycek z ogniem. Tak więc jaką propozycję wysuwam?
Jeżeli jest wekiera, która burzy mur w pierwszej etapie gry, to wpadłem na pomysł, aby przykładowo topór, lance, bądź jakiś inny przedmiot dawał możliwość zabicia rycerza w pierwszej fazie potyczki. Tak więc gdy idzie taki off, to pierw pada rycek co daje to, że katapulty tracą na mocy.
Rzecz jasna to tylko propozycja zrobiona z grubsza. Liczę na jakieś pomysły co do tego.
 

DeletedUser

Guest
to rycek by był niepotrzebny...
Idzie atak, np 4000 toporów i 3000lk+rycek vs. 2500pik i 2500mieczy+rycek.
Jeśli obie armie najpierw rzucą się na rycerzy to oni na 100% padną i tyle z przedmiotów ;]
 

DeletedUser

Guest
Przeciw!

Postawienie bunkru z katapult pozwala zrobić bunkier w środku wiosek wroga..

Ja osobiście mam kilkanaście tysięcy katapult w obecnym bunkrze, choć nieznajomi też mnie wspierają za free to po co utrudniać sobie grę..
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Tzn nie wiem czy skumaliście ten pomysł ? Jakby to miał być taki przedmiot u rycerz to ja bym się możne nawet zgodził, np przedmiot 50% szans na zabicie rycerza przed rozpoczęciem walki ;x
 

DeletedUser

Guest
Nie!
To popsuje całą rozgrywkę i możliwości robienia bukrów bazujących na katapultach..

Twórca tematu pewnie ma problem z takim bunkrem i chce sobie pomóc.. bo rycerz to właśnie najlepszy jest z ogniem i najwięcej osób tak go używa, więc po co to zmieniać.. zawsze można sobie wybrać świat bez rycerza lub bez zbrojowni, jeżeli ma się problem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Jestem przeciw.Po co to wogóle wprowadzać?Popsuło by to moją kochaną gre.:mad:
 

DeletedUser

Guest
Ale rycek przecież jest w sercu armii, tak jak szlachta, no może nie ale jest osłaniany przez pewien % armii, więc powiedz ty mi jakim cudem chcesz go zabić w pierwszej kolejności? Zanim to uczynisz musisz rozbić resztę armii więc...
 

DeletedUser93204

Guest
Jestem na nie gdyż nic dobrego to nie wprowadzi do gry ..:cool:
 

DeletedUser

Guest
Większość głosów jest przeciw, więc proponuję zamknąć temat bo nic dobrego z tego nie wyjdzie lecz tylko złość innych graczy, którzy muszą czytać takie głupoty...
 
Status
Zamknięty.
Do góry