Zmiana regulanimu

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser46389
  • Data rozpoczęcia

Czy regulamin powinien zostać zmieniony?


  • W sumie głosujących
    80
Status
Zamknięty.

DeletedUser46389

Guest
Nie wiem czy w tym dziale mogę to napisać.

Chodzi mi o dwa punkty z regulaminu:

L. Oddanie konta z pominięciem procedury przekazania:
Wykluczenie z gry na wszystkich światach (ban globalny).


G. Próba włamania/włamanie na cudze konto:
1. Włamanie, kradzież konta, udowodniona próba włamania (próba logowania sie na cudze konto) - blokada na 7 dni .
2. Druga próba włamania, druga kradzież konta, drugie włamanie - kasacja konta wlamywacza, poprzedzona 14-dniową blokadą.
4. Kolejne próby włamania, udane włamanie oraz kradzież konta - blokada na stałe = wykluczenie z gry (ban globalny)


Według mnie głupie jest to, że jak w przypadku sztabu ma s29 za oddanie konto nie zgodnie z regulaminem jest ban globalny. Taki człowiek już sobie na polskim serwerze nie zagra, a złodzieje mają 3 szansy. Za złe oddanie konto powinna być taka sama kara jak a kradzież, a za kradzież wyższa.

Głosujcie.
 

DeletedUser21538

Guest
Oddanie konta z pominięciem procedury przekazania:
Wykluczenie z gry na wszystkich światach (ban globalny).

To jest moim zdaniem chyba największy absurd regulaminu , rozumiem kiedyś kiedy zabronione było zupełnie przekazywanie kont , jednak teraz gdy można to robić legalnie to za "pominięcie procedur " zostaje się wykluczonym z gry na wszystkich światach ...

Nie chce mi się za bardzo rozpisywać bo pewnie i tak zostanie temat usunięty ;/
 

DeletedUser20939

Guest
ale co za problem napisac do supportu ze chce sie konto oddac podaje sie email nowego gracza i max za 2 dni moze nowy gracz juz zdobywać wioski :)


Co do właman na konta Admini maja swoje sposoby na sprawdzenie tego

Jestem na nie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser46389

Guest
ale co za problem napisac do supportu ze chce sie konto oddac podaje sie email nowego gracza i max za 2 dni moze nowy gracz juz zdobywać wioski :)


Co do właman na konta Admini maja swoje sposoby na sprawdzenie tego

Jestem na nie

max chyba minimum 2 dni
 

DeletedUser

Guest
no właśnie to z pominięcią procedury oddania konta to głupota
 

DeletedUser93204

Guest
Co do propozycji jestem na nie Dlaczego?
Gdy ktoś włamie się na konto admini zobaczą że sa logowania z innych IP i zrobią swoje..
 

DeletedUser88253

Guest
Co do propozycji jestem na nie Dlaczego?
Gdy ktoś włamie się na konto admini zobaczą że sa logowania z innych IP i zrobią swoje..

Pfff... Jak oddasz konto to ta osoba chyba wchodzi z innego kompa czyli z innego IP ;)
Pomysł jak najbardziej jest trafny. Tak samo i ten co oddał konto powinienen mieć 3 szanse
 

DeletedUser

Guest
rozpoczynając procedurę przekazania konta daje się zastępstwo zaufanemu graczowi i można przestać grać, ważne aby zastępca poinformował gracza, któremu konto jest przekazywane o zakończeniu procedury.

>>>Pomysł jak najbardziej jest trafny. Tak samo i ten co oddał konto powinienen mieć 3 szanse

Sytuacja która może mieć miejsce: Gracz nieaktywny na forum z Twojego plemienia jest niezadowolony z rady i oddaje konto komuś z wrogiego plemienia. To w takim wypadku ma mieć jeszcze 2 możliwości ?? Jestem na NIE
 

DeletedUser54216

Guest
Fakt, oddanie czegoś nad czym się jednak pracowało jest dużo wyżej karane niż próba kradzieży czyjejś pracy...

PARANOJA

Proporcje powinny być dokładnie odwrotne :)

A co do sprawności procedury przekazywania konta...
Może teraz jest lepiej, ale jakiś czas temu w ogóle jej nie było, a po wprowadzeniu o jej sprawności działania jednego dobrego słowa powiedzieć nie można było...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry