Zmiana praw administratora

  • Rozpoczynający wątek server test
  • Data rozpoczęcia

Jakk się podoba wam mój pomysł?


  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Często w plemieniu martwi mnie, że choć mam zaufanych członków, to i tak może im paść na mózg, kiedy dam im adma.
więc wpadłem na taki pomysł, żeby ograniczyć jedno prawo administratora: żeby nie mógł sam sobie i innym dawać założyciela. :eek: ;) :) :rolleyes: :cool: :D :p
 

DeletedUser

Guest
Admin nie może dawać innym założyciela, co najwyżej admina...
 

DeletedUser

Guest
Co dziwne już nie raz sam z siebie Założyciela robiłem(oczywiście za pozwoleniem- nie jestem zdrajcą)
 

DeletedUser138730

Guest
Nie wiem, w jakiej grze to mogłeś zrobić, ale tutaj nie może administrator dać wyższej rangi od swojej, co w tym wypadku założyciela.
 

DeletedUser

Guest
Dokładnie, jeżeli członek z Twojego plemienia ma prawo administracji w plemieniu. Może jedynie dać prawo równe sobie nie może dawać wiekszych praw od tego jakie posiada.
 

DeletedUser

Guest
na NIE, admin tak jak mówią nie daje większego prawa od siebie, ani go nie kasuje, temat do zamknięcia
 

DeletedUser

Guest
pierwsze slysze, ze administrator moze SOBIE dac zalozyciela :)
W tym wypadku sabortaze, bylby proste, bo nie trzeba all wywalac, tylko dac SOBIE zaloyciela, no i rozwiazac plemie :)


Zapewniam Cie, ze to niemozliwe ;] wiec ani NIE, ani TAK, bo jest juz takie cos :D
 

DeletedUser

Guest
pierwsze slysze, ze administrator moze SOBIE dac zalozyciela :)
W tym wypadku sabortaze, bylby proste, bo nie trzeba all wywalac, tylko dac SOBIE zaloyciela, no i rozwiazac plemie :)


Zapewniam Cie, ze to niemozliwe ;] wiec ani NIE, ani TAK, bo jest juz takie cos :D

on wie że się nie da, chciał posta nabić
 
Status
Zamknięty.
Do góry