Zmiana Nicka

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5487
  • Data rozpoczęcia

Zmiana Nicków

  • Jestem za

    Głosy: 8 38,1%
  • Jestem przeciw

    Głosy: 11 52,4%
  • Wstrzymuję się

    Głosy: 2 9,5%

  • W sumie głosujących
    21
Status
Zamknięty.

DeletedUser5487

Guest
Moim zdaniem jest to dobry pomysł, Nie wiem czy jest to możliwe z technicznego punktu widzenia ale wydaje mi sie że tak.. Wiec wysuwam pomysł zalegalizowania możliwości dowolnej zmiany Nicku np można było by zmieniać raz na miesiąc albo na tydzień ;]
 

DeletedUser11309

Guest
Odp: Zmiana Nicka

moim zdaniem niezbyt dobry pomysł. Byłoby to dość wkurzające bo przyzwyczajamy sie do nicków innych graczy a przez ta opcję czasem ciężko byłoby kogoś rozpoznać.Jestem na nie.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

i tu nasuwa mi sie druga propozycja aby można było sobie przekazywać konta.. np. mi sie znudziło i dałem bratu.. a on chce sobie zmienić nick..

albo zaczynam na nowym swiecie, nie chce miec multikonta ale nie chce tez byc od poczatku gry wrogiem wiekszosci graczy? :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

A co z BB-Codes? Jestem administratorem forum w plemieniu i dla mnie było by to dość kłopotliwe zmienianie BB-Codes w "pomocy", "rezerwacjach", czy "numerach gg". A co jeżeli się napiszę że zdrajcą jest gracz Zenek, a on zmieni nick? Jestem zdecydowanie na NIE
 

DeletedUser5487

Guest
Odp: Zmiana Nicka

A co z BB-Codes? Jestem administratorem forum w plemieniu i dla mnie było by to dość kłopotliwe zmienianie BB-Codes w "pomocy", "rezerwacjach", czy "numerach gg". A co jeżeli się napiszę że zdrajcą jest gracz Zenek, a on zmieni nick? Jestem zdecydowanie na NIE

wtedy stary nick tez by sie zmienial na nowy :p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

No to to już nie jest takie łatwe do zrobienia.
 

DeletedUser7472

Guest
Odp: Zmiana Nicka

heh maruda nie ma na to szans jedynie zmieniaja nick jak jest zbyt wulgarny
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zmiana Nicka

Ze strony technicznej ciezko by to bylo zrobic - uzytkownik tutaj jest "pilnowany" nickiem, a nie cyferka - gwarantuje wiec, ze kazda zmiana nazwy powodowala by spore obciazenia dla calego serva jesli by podmienialo jego nick w bbcode kazdym. Nie warte meczenia sie.
 

DeletedUser12230

Guest
Odp: Zmiana Nicka

No i widze kolejny głupi pomysła naet jak byś miał wszystkie odpowiedz w ankiecie na tak to nie wiem czy admini by to wprowadzili w to wątpie
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Odp: Zmiana Nicka

wysuwam pomysł zalegalizowania możliwości dowolnej zmiany Nicku

Hehe... tak, to znowu ja :)
Nie, nie planujemy wprowadzenia możliwości zmian nicków. A tym bardziej nie na życzenie osoby, która została wykluczona z gry za sprzedaż konta na Allegro.
Nick Maruda już zakończył grę na serwisie plemiona.pl i żadne petycje tego nie zmienią. :)

zamykam - ta propozycja na chwilę obecną nie będzie rozważana
 
Status
Zamknięty.
Do góry