Zmiana moderacji łącząnego forum c.d.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser82365
  • Data rozpoczęcia

Jesteś za wcieleniem pomysłu w życie?

  • Tak

    Głosy: 16 88,9%
  • Nie

    Głosy: 2 11,1%

  • W sumie głosujących
    18
Status
Zamknięty.

DeletedUser82365

Guest
Kilka miesięcy temu zaproponowałem aby moderować łączone zakładki mogły wszystkie plemiona zakładkę dzielące. Propozycja została bardzo szybko wcielona w życie co wydaje mi się powinniśmy docenić bo to sprawa, która wielu osobom przeszkadzała.

Dzisiaj chciałbym pójść krok dalej i zaproponować pewne udoskonalenie.

Na dzień dzisiejszy przyjmując zakładkę od innego plemienia nie mamy wpływu na to czy jest to zakładka tylko dla zaufanych, ukryta czy dla wszystkich. Decyduje o tym druga strona co w praktyce często bywa utrudnieniem. Proponuje zatem żeby decydowało o tym każde plemię z osobna.

Pomijam tutaj takie kwestie w której dwie strony nie umieją się dogadać i nagle zakładka ukryta staję się dostępną dla wszystkich co irytuje sojusznika. Kwestie rodem z "piaskownicy" zostawiłbym gdzieś z boku. Zapraszam do głosowania. :)
 

DeletedUser37348

Guest
Są różne modele prowadzenia forum, w jednym plemieniu ważne informacje są tylko na ukrytym, zaś w innym ukryte jest dla garstki osób, a ważne sprawy porusza się na zaufanym. Głos zdecydowanie na tak.
 

DeletedUser

Guest
Nie, właśnie dlatego, że istnieją takie przypadki rodem z piaskownicy:) Jeśli jest taka potrzeba to jeśli się nie mylę (nie jestem teraz modem), ale takie tematy można zawsze przenieśc do innej zakładki i tym samym upublicznić...
 

DeletedUser82365

Guest
To o czym piszesz to i tak coś innego, więc Twoje "Nie, bo można tak" to w rzeczywistości zły argument (ale jak sam piszesz nie Jestes pewien wiec luz) :).

Sytuacja:

Główne plemię i plemię satelita.
Chcemy utworzyć zakładkę łączoną między całym plemieniem głównym, a tylko radą plemienia satelickiego. Dotychczasowe możliwości nie pozwalają na podejście do tej sprawy w ten sposób. Na chwilę obecną nie da się tego obejść. Można wymyślać jeszcze wiele różnych kombinacji, sytuacji itd :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry