Zmiana możliwości kolejki budowania

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser24242
  • Data rozpoczęcia

Co sądzisz o tym pomyśle?

  • Jest dobry

    Głosy: 71 55,0%
  • Ujdzie w tłumie

    Głosy: 19 14,7%
  • Wygląda jak idź-stąd-i-nie-wracaj

    Głosy: 39 30,2%

  • W sumie głosujących
    129
Status
Zamknięty.

DeletedUser27977

Guest
Odkop

Plemiona to gra i tak jak każda gra aby się rozwijać trzeba poświęcić na nią ileś tam czasu.Jeśli takowego nie posiadasz to nie licz na duże osiągnięcia:)
Głos na opcję "ujdzie w tłumie"
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie nie powinno się to znajdować w propozycjach, ale w błędach gry, których i tak jest dość sporo.

Co do mojego zdania, to chyba jest jasne jak piszę, że to błąd ;)

Ale generalnie Wasze wywodu tutaj są bez znaczenia. Nie mają znaczenia, jak dział Propozycje na forum plemion ;>
 

DeletedUser70529

Guest
.

nieeeee niepotrzebne jest takie coś.:mad::mad::mad::mad: poczekasz sobie trochę i będziesz miał tą stajnię. ja mówie zdecydowanie nieeeeee:mad::mad::mad:
tak jak tu mówił na początku Tar-Minyatur gra by sie zacinała jak byś kończył budowe koszar:mad::mad::mad::mad:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser10627

Guest
Takich propozycji już było sporo i każda była odrzucona przez team, więc nie przejdzie ten pomysł. Chyba, że coś się zmieniło.
 

DeletedUser63286

Guest
siema

Pomysł dobry!:) Nie powiem, że jakiś genialny, ale po prostu: dobry:)
 

DeletedUser60503

Guest
Pomysł świetny
Muszę nie raz odejść od kompa:mad: a chce wybudować ratusz
ale nie mam tyle surowców mógł bym zaznaczyć ratusz
Gdy surowce już będą zacznie sie rozbudowa ratusza
 

DeletedUser69571

Guest
bzdura, masz premium mozesz dodac do kolejki, po zatym, mozesz bez premium dac 2 do kolejki, zanim te 2 ci sie wybuduje to zdazysz wrocic do kompa, jak nie to kup se premium i dodajesz do kolejki ile chcesz:)
 

DeletedUser78039

Guest
super pomysl najpotrzebniejsze budynki w tedy szybciej by szly super pomysl najpotrzebniejsze budynki w tedy szybciej by szly
 

DeletedUser10355

Guest
nieeeee niepotrzebne jest takie coś.:mad::mad::mad::mad: poczekasz sobie trochę i będziesz miał tą stajnię. ja mówie zdecydowanie nieeeeee:mad::mad::mad:
tak jak tu mówił na początku Tar-Minyatur gra by sie zacinała jak byś kończył budowe koszar:mad::mad::mad::mad:

Kocham proroków, którzy wiedzą co by było gdyby ;p

Pomysł dobry, w gruncie rzeczy wcale nie tak skomplikowany jak tutejsi prorocy głoszą ;p
 

DeletedUser22977

Guest
Pomysł stary, ogólnie jestem na nie, jednak nie byłbym wściekły gdyby ten pomysł wszedł w życie. Oczywiście jeżeliby niedałoby się cofnąć tej budowy poz. koszar...
 
Status
Zamknięty.
Do góry