Zmiana koloru paktu o nie agresję

Dobry pomysł?

  • Tak, aktualna mapa też mnie denerwuje, ten kolor będzie idealany!

    Głosy: 68 74,7%
  • Tak, ale jeszcze inny kolor

    Głosy: 16 17,6%
  • Nie, ja wszystko dobrze widzę....

    Głosy: 7 7,7%

  • W sumie głosujących
    91
Status
Zamknięty.

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Witam. Mam taką drobną propozycję. Według mnie aktualny kolor paktu o nie agresję za bardzo zlewa się z kolorem zwykłych wiosek. Proponował by dać bardziej ostrzejszy kolor fioletu, np: O TAKI. Niekiedy gdy już się ma zmęczone oczy ciężko odrużnić kolory pon'a od normalnych graczy. Chyba że ktoś byłby wstanie zrobić skrypt do greasmonkey to byłbym wdzięczny :D. I jak by się prezentowała mapa:
ponzmiana_nqxqaa.PNG

A przed:
ponprzed_nqxqaq.PNG


Według mnie po tej zmianie byłoby o wiele bardziej wyraźnie. Można dać ewentualnie troszkę mniej ostry kolor.
 

DeletedUser118460

Guest
Drobna korekta, a mogłaby poprawić wielu graczom, komfort gry ;]
 

DeletedUser

Guest
to też by poprawiło plemiona ,na tak ponieważ jak jest słońce słabo widać :)
 

DeletedUser91810

Guest
jestem na tak choć nie przeszkadza mi ten kolor jaki jest :)
 

DeletedUser

Guest
mam nadzieje, ze to przejdzie, bo mnie tez juz wkurza nie tyle na mapce samych wiosek, ale na miniaturze
 

DeletedUser109506

Guest
niewielka zmiana graficzna - jestem za a nawet przeciw ;)
 

DeletedUser

Guest
mmm kosmetyczna zmiana ale serio.. czasami kolorki ciężko odróżnić :)
 

DeletedUser

Guest
Zawsze możesz sobie pojedynczych graczy zaznaczać na inny kolor. Ja żadnej różnicy nie widzę w tym kolorze.

Podobnie zmieńmy nazwę Ratusza na Zamek, bo ta nazwa lepiej odpowiada klimatowi gry :/

DZIECI I JESZCZE RAZ DZIECI
 

DeletedUser91810

Guest
wątpię że wprowadzą tą zmianę każdy gracz posiadający KP może sobie ustawić kolor plemienia jaki chce
 

DeletedUser75292

Guest
Jurigag

Od dawna były krzyki o kolory na mapie. Z 3 miesiące temu zmieniono nieco jeden kolor. Jeśli już Wam tak bardzo przeszkadza ten kolor to ewentualnie mógłby zostać wprowadzony.

Petro1

Zważ, że nie każdy posiada kp, w sumie to tylko niewielka zmiana.
 

DeletedUser27357

Guest
Jestem na tak. Mała kosmetyczna zmiana, ale jaka użyteczna ;).
 

DeletedUser

Guest
Na tak .Poprzedni kolor jest zbyt matowy i wlewający się otoczenie :)
 

DeletedUser

Guest
Racja. wcześniej łatwo było rozróżnić PoN od zwykłych, za to wróg i zwykłe się zlewały. a teraz odwrotnie. Jestem za.
 

DeletedUser91810

Guest
Jurigag

Od dawna były krzyki o kolory na mapie. Z 3 miesiące temu zmieniono nieco jeden kolor. Jeśli już Wam tak bardzo przeszkadza ten kolor to ewentualnie mógłby zostać wprowadzony.

Petro1

Zważ, że nie każdy posiada kp, w sumie to tylko niewielka zmiana.

dlatego nie dałem na nie tylko napisałem hehe
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Widzę że propozycja w miarę dobrze się przyjęła. Zapraszam do głosowania większą liczbe ludzi aby pomysł został wprowadzony ;P
 

DeletedUser110846

Guest
do niedawna te wioski były niebieskie i nikomu to nie przeszkadzało, a pomysł dobry
 

DeletedUser93204

Guest
Jestem na tak jednak wątpie aby zostało to wprowadzone do gry.
 

DeletedUser132492

Guest
Jestem bardzo na tak. Stanie się to bardziej przejrzyste. Łatwiej będzie można zobaczyć kto jest w pon-ie. Delikatnie rozjaśni ciemne plemiona.
 
Status
Zamknięty.
Do góry