Zmiana czasu letniego na zimowy

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
659
Drodzy Gracze,

W nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu letniego na czas zimowy. W związku z tym wyświetlany czas zmieni się z godziny 3:00 na godzinę 2:00. Niedziela 30 października potrwa więc 25 godzin.
Gra działa niezależnie od zmiany i zawsze pokazywać będzie prawidłowy czas, jednak bez sprecyzowania czy chodzi o czas zimowy czy letni. Dlatego należy zachować ostrożność, zwłaszcza w przypadku operacji przypadających na tę "dodatkową" godzinę, pamiętając że 2:30 w niedzielę czasu zimowego jest tak naprawdę jedną godzinę po 2:30 czasu letniego.

Przykładowo: jeżeli między wioskami A i B jest odległość dwóch godzin drogi i z wioski A wysłany zostanie atak o 0:30 gra pokaże czas dotarcia 2:30. Jeżeli natomiast atak ruszy o 1:30, gra także określi czas przybycia na godzinę 2:30, pomimo faktu, że będzie to już godzinę później.
W żadnym wypadku nie zmieni się czas trwania komendy. Wszystko, co ma trwać dwie godziny, potrwa dokładnie dwie godziny. Wszystko, co ma trwać 10 minut, potrwa 10 minut itd.

Pozdrawiamy,
Wasz Plemiona Team