Wydarzenie Zimowe wakacje 2017

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu

Zimowe wakacjeDrodzy Gracze,

między świąteczną a sylwestrową przerwą w atakach chcielibyśmy Wam zaproponować udział w naszym zimowym wydarzeniu. Pozwoli Wam ono zdobyć specjalne prezenty, które pomogą Wam w rozwoju Waszych kont.
Wydarzenie rozpocznie się 27 grudnia o 12:00 i potrwa do 31 grudnia o 12:00.
Światy: oprócz Szybkich i bez 'dodatkowych funkcji Premium'


Raz na dobę (o godzinie 12) zobaczycie listę prezentów możliwych do zdobycia. Będziecie mogli wybrać dowolne okienko, ale... najpierw zostaną one przemieszane i zasłonięte.
Dwa razy na dobę otrzymacie możliwość bezpłatnego wyboru któregoś z okienek i otrzymania ukrytej za nim nagrody. Pamiętajcie, że trzeba te darmowe losy wykorzystać w danym cyklu. Gdy czas się zrestartuje (o 12. kolejnego dnia), to niewykorzystane szanse przepadną.

Oprócz klasycznych nagród, w postaci itemów do inwentarza, pojawią się w wydarzeniu także trzy dodatkowe pozycje, które są widoczne bezpośrednio w pasku pod bannerem z nazwą wydarzenia. Pierwsza z nich pozwala na dokonanie ponownego darmowego losowania nagrody, druga odkrywa losowo jedną z dostępnych nagród pomagając w dokonaniu wyboru, trzecia zaś podwaja nagrodę otrzymaną podczas kolejnego wyboru.
Prosimy pamiętać, że wszystkie te specjalne przedmioty zostaną automatycznie użyte podczas najbliższego wyboru nagrody, nawet jeśli będzie to kolejnego dnia. Nie ma możliwości ich NIE użycia przy następnym wyborze.

Dodatkowo za pomocą Punktów Premium możliwe będzie odblokowanie kolejnych nagród, nawet wszystkich. Gdy tak się stanie, to można albo poczekać na koniec odliczania czasu (czyli do pojawienia się nowych nagród) albo wybrać ponowne ich pomieszanie. Ale uwaga - nagrody będą takie same, zmienią się dopiero po zakończeniu odliczania czasu, kiedy to pojawi się nowy zestaw możliwych do zdobycia prezentów.

Życzymy Wam szczęścia w zabawie a póki co spokojnych świątecznych przygotowań!

Wasz Plemiona Team