Zdjęcia w Wiadomościach

  • Rozpoczynający wątek Michael z Orzegowa
  • Data rozpoczęcia

Czy uwarzasz że wstawianie grafik w wiadomościach może byc przydatne???

  • Tak :)

    Głosy: 14 26,9%
  • Nie :(

    Głosy: 34 65,4%
  • Nie urzywam wiadomości :eek:

    Głosy: 4 7,7%

  • W sumie głosujących
    52
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Mam propozycje by w wiadomościach można było umieścić opcje wstawiania grafik. Przydało by się to przy propozycjach na godło plemienia.

A jak nie to dawać uzasadnienie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Nie za bardzo Cię rozumiem, gdyż ogólnie przecież możesz wstawić sobie grafikę lub link do niej. Po co obciążać serwery gry ?? jak możesz wstawić link do jakiejś strony hostingowej i po temacie.

Raczej na nie.
 

DeletedUser95508

Guest
Według mnie nie,gdy by tylko była okazja od razu byś dostawał 1000 wiadomości z zdjęciami:D
Zamulało by to servery,jestem na nie
 

DeletedUser18743

Guest
Zbędny dodatek. W wiadomościach możesz przecież przesłać link do grafiki;]
 

DeletedUser101454

Guest
poco komu obrazki? nie za szaro ci na plemionach? obrazki są tylko po to by zabierać czas na dodawanie go zamiast podania tylko linku! a poza tym wiesz jak to by masakrycznie spowolniło grę?trzeba by było napisać regulamin od nowa... a już nie będę pisał więcej powodów!! jestem na stanowcze NIE!
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
Wstawianie obrazków nie spowoduje obciążeń servera, ale za to strona się będzie dłużej ładowała - więcej danych do pobrania. Ponadto zawsze mogą być jakieś luki w bezpieczeństwie typu obrazek z wstawionym steganograficznie skryptem.
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem jak inni ale ja dziennie dostaję kilkanaście wiadomości na priv i gdyby jeszcze jeden z drugim matoł powrzucał mi tam grafikę jakąś to bym chyba szału dostał. Zdecydowanie na nie.
 

DeletedUser75617

Guest
Nie. Możesz się grafikami na godło wymieniać na gg. Na forum też możesz pokazać. Potem by ludzie swoje fotki pokazywali i by to obciążyło serwer.
 

DeletedUser

Guest
Wysyłanie obrazków według mnie przynajmniej nie było, by dosyć częstym zjawiskiem. Nie ma potrzeby wyświetlanie obrazu na stronie gry, można bez problemu podać link do hostingu na, którym umieściliśmy obraz. Wczytywanie obrazu z PW to kwestia 2 kliknięć (linku i potwierdzenia otwarcia strony zewnętrznej). Dodatkowo jeżeli zdjęcie zajmowało, by sporo pamięci, wczytywanie obrazu zajmowało, by dużo czasu, który możemy wykorzystać na wejście do źródła zdjęcia.
Na nie!
 
Status
Zamknięty.
Do góry