Zbieranie punktów premium za surowce

popon

Chłop
Wynik reakcji
0
Czy są jakieś niepisane zasady dzięki którym kogoś, kto zbiera za surowce pp nie atakuje się? Albo czy są takie plemiona, do których można dołączyć w tym celu a które to są zostawiane w spokoju?
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.030
postaw tysiace pik. w początkowym etapie(po ochronce) wystarczy 500-700 by zniechęcic. plus nimi mozesz latac na zbieraka to i wiecej surki przemielisz na PP.
czasem sie widuje(bardzo rzadko), że po kilku tygodniach takie wsie gracze oddają w dobre ręce, ale nie wiem, czy to do końca legalne.
 

popon

Chłop
Wynik reakcji
0
postaw tysiace pik. w początkowym etapie(po ochronce) wystarczy 500-700 by zniechęcic. plus nimi mozesz latac na zbieraka to i wiecej surki przemielisz na PP.
czasem sie widuje(bardzo rzadko), że po kilku tygodniach takie wsie gracze oddają w dobre ręce, ale nie wiem, czy to do końca legalne.


Założyłem sobie specjalnie wioskę na 165 s aby trochę pkt zdobyć, specjalnie dałem opis że nie zamierzam w nikogo walić a i tak gość z Baraków który ma w cholerę barb do farmienia mnie najeżdża. Nie mam z nim szans
Ale dzięki za radę
 

Lukasz032

Kapitan Oczywisty
Plemiona Team
SuperMod
Operator Gry
Wynik reakcji
210
po kilku tygodniach takie wsie gracze oddają w dobre ręce, ale nie wiem, czy to do końca legalne.
Teraz już nie ma takiej możliwości:
  • Przekazywanie kont jest niedozwolone.
  • Punkty Premium uzyskane z Giełdy Premium są blokowane na dłuuuuuuuuuuuugi czas, przez który nie da się ich przekazać na inne konto.
  • Handel kontami, albo nawet próba, nadal kończy się i będzie się kończyć trwałym wykluczeniem z gry.
 

Varendial

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
3.030
Teraz już nie ma takiej możliwości:
  • Przekazywanie kont jest niedozwolone.
  • Punkty Premium uzyskane z Giełdy Premium są blokowane na dłuuuuuuuuuuuugi czas, przez który nie da się ich przekazać na inne konto.
  • Handel kontami, albo nawet próba, nadal kończy się i będzie się kończyć trwałym wykluczeniem z gry.
mówiłem o darmach, ale ok :oops:
 

Adalino

Łucznik
Wynik reakcji
1.920
postaw tysiace pik. w początkowym etapie(po ochronce) wystarczy 500-700 by zniechęcic. plus nimi mozesz latac na zbieraka to i wiecej surki przemielisz na PP.
czasem sie widuje(bardzo rzadko), że po kilku tygodniach takie wsie gracze oddają w dobre ręce, ale nie wiem, czy to do końca legalne.
Legalne, legalne, bo konto nie powstało tylko i wyłącznie po to aby przynosić korzyści komuś innemu.
 
Do góry