Zbieractwo, zwiad, rycerz, manuskrypty swiat 140

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser193445
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser193445

Guest
Czy jesli wojska beda na zbieractwie w czasie atakow na wioske zginą?

Jesli mam 15 zwiadui i przeciwnik wyśle 10 zwiadu zobaczy stacjonujace wojska w wiosce?
jeśli nie ile musi wysłac aby sie przebic?

czy zaczynajac gre z jedna wioska bardziej opłaca sie lvlowac rycerza, kosztem budynkow? czy z biegiem czasu majac wiecej wiosek na spokojnie wysyłac go na treningi.

Dodajac manuskrypty lecimy tylko w jedno drzewko, olewajac inne? Czy miesznie manuskryptów na przykład : atak, wioska jest opłacane.

Jestem starszym graczem,sporo tu sie zmieniło nie grałem dobre 3 lata.
dziekuje z rzetelne odpowiedzi.
 

DeletedUser199073

Guest
Odnośnie zwiadu, ile zginie, najprościej na każdym świecie w symulatorze na placu sprawdzić.
 

Oski

Człowiek demolka
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
161
1. Nie zginą.
2. Zwiad:
Jest to zależne od tego ilu zwiadowców przeżyło:
# mniej niż 50%, ale przynajmniej jeden zwiadowca ocalały: zobaczysz tylko jednostki które przebywały w atakowanej wiosce w chwili ataku.
# więcej niż 50% szpiegów przeżyło: dodatkowo do wcześniejszego widzisz jeszcze, ile surowców znajduje się w wiosce.
# więcej niż 70% szpiegów przeżyło: dodatkowo do wcześniejszego widzisz jeszcze, do którego poziomu rozbudowano poszczególne budynki.
# więcej niż 90% szpiegów przeżyło: dodatkowo do wcześniejszego widzisz jeszcze, ile jednostek obrońcy znajdowało się poza wioską w czasie ataku.

Więcej informacji o zwiadowcach masz tutaj

3. W początkowych etapach gry, na rozwój rycerza ma wpływ rozbudowywanie budynków, które dodają mu punkty doświadczenia (rycerz podczas realizacji czasu rozbudowy budynków musi być w wiosce by dostał XP) więc wraz z rozwojem wioski możesz co jakiś czas lvlować rycerza. ;)

4. To już całkowicie zależne od Twojego stylu gry, mając jedną wioskę będziesz miał limit 1 rycerza czyli 30 losowych manuskryptów, wraz z podbijaniem kolejnych wiosek limit posiadanych rycerzy się zwiększy więc będziesz dostawał kolejne manuskrypty i większe pole manewru do rozwijania umięjętności rycerza. :)
 

DeletedUser193445

Guest
ok, bardzo pomoges, dzieki. Pozdrawiam. temat do zamkniecia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry