Zaznaczanie plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser11791
  • Data rozpoczęcia

Podoba Ci się ten pomysł?

  • Tak

    Głosy: 188 80,0%
  • Nie

    Głosy: 17 7,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 7 3,0%
  • Tak, ale wprowadziłbym poprawki

    Głosy: 23 9,8%

  • W sumie głosujących
    235
Status
Zamknięty.

DeletedUser11791

Guest
Jak większość z Was wie, będąc w jakimś plemieniu, możemy mieć zaznaczone inne plemiona jako wrogów, sprzymierzeńców lub mieć z nimi pakt o nieagresję. Jednak co mamy zrobić, gdy chcemy po prostu zobaczyć ile osób z jakiegoś plemienia(nienależącego do żadnej z wyżej wymienionych grup) jest w naszej okolicy? Owszem, możemy jeździć po mapie w poszukiwaniu osób, ale to jest dość czasochłonne. Mając konto premium możemy dodawać pojedyncze osoby z plemienia do grup, ale to też nie jest zbyt szybkim sposobem.
Dlatego moja propozycja jest taka: przy widoku mapy, dodać w linii "Plemię:" po sprzymierzeńcach, paktach o nieagresji i wrogach oznaczenie innych plemion, wyglądałoby to mniej-więcej tak:
propozbo4.png

Można by to edytować w sposób następujący: klikamy na "Plemię:" następnie "Nowe plemię", wpisujemy nazwę, ustawiamy kolory i klikamy Utwórz. Oczywiście możliwość oznaczania plemion istniałaby tylko dla osób posiadających premium. :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser13159

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Zdecydowane tak! Przeszukiwanie okolicy jest strasznie męczące :(
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

TAK czasami mnie interesuje jakie plemię ma najwięcej wioseczek obok mnie :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Ja jestem na tak, jedynie mam male pytanie, czy do tego byloby potrzebne konto premium?
 

DeletedUser5200

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Denerwuje mnie to szukanie plemion koło mnie. Jestem w 999% na TAK
 

DeletedUser11791

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

@nicko3250

Napisałem, że potrzebne by było konto premium, tak jak jest z zaznaczeniem graczy. Ale to nie ja decyduję. ;P
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Jak większość z Was wie, będąc w jakimś plemieniu, możemy mieć zaznaczone inne plemiona jako wrogów, sprzymierzeńców lub mieć z nimi pakt o nieagresję. Jednak co mamy zrobić, gdy chcemy po prostu zobaczyć ile osób z jakiegoś plemienia(nienależącego do żadnej z wyżej wymienionych grup) jest w naszej okolicy?
Poprosić kogoś kto ma uprawnienia dyplomaty/admina/założyciela aby na chwilę wpisał to plemię w jakikolwiek stosunek (najlepszy: wróg - czerwony rzuca się w oczy ;p). Ja w ten sposób obejrzałem rozlokowanie wszystkich plemion wokoło mnie. Ale w moim sposobie jest jedno "ale" - trzeba być w tym samym czasie co człowiek z uprawnieniami. Pomysł podchwiciłem od jednego plemeinia na ś1 kiedy przez chwilę na mapie zaznaczeni byli jako wrogowie (w nazych stosunkach nic o tym nie było) a po odświerzeniu już z powrotem normalnie. Dlatego osobiście mi nie robi różnicy - pomył byłby ułatwieniem, ale niektórzy sobie z tym radzą ;)
 

DeletedUser9509

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Jak ktoś chce zawsze można użyć tw tools do zaznaczania plemion/graczy.
niby tak ale tak to lepiej by wygladalo w grze juz nie chodzi o cale plemie tylko jak to na miniaturce by wygladalo do okola Ciebie i by bylo lepiej bo szybciej by mozna bylo to ogarnac ;) robisz kolor i wpisujesz plemie ktore chcesz ogarnac i masz ;) dla mnie to bardzo dobry pomysl ja bym sobie zaznaczyl pewnie z 2 plemiona ;)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Jestem całkowicie na tak. Ale gdyby było to dostępne tylko gdy mamy onto premium.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

z pewnością by ułatwił grę ;) ale po co?
Klikasz RANKING NA danym K. i widzisz ile wiosek;)
 

DeletedUser11791

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

@Up

Tylko zauważ, że te wioski mogą być na przeciwległych narożnikach kontynentu. :p Może być taka sytuacja, że są 4 wioski tuż obok siebie, a może być również taka, że te 4 wioski są w innych narożnikach kontynentu.

@fuwarkon

Racja, ale to, co ja proponuję jest dostępne również dla osób nie mających plemienia. ;)

@Tw-tools

Wiem, że istnieje tam taka możliwość, tylko według mnie zaznaczenie tego na mapie w plemionach byłoby szybszym sposobem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser8384

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Dobry pomysł tylko Powinno ruszyć to w przyszłych swiatach bo twórcą gry w światach terażniejszych nie będzie sie chciało tego zmieniać (sie niedziwie:p)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

To jest dobry pomysł. Do teraz pamiętam, gdy zrobiłem grupę gdzie chciałem wsadzić wszystkich ludzi z pewnego plemienia których liczba wynosiła około 150...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Jestem na tak:) dobry pomysł ułatwił by grę. Sam pare razy chciałem zobaczyć graczsy z takiego jednego plemienia ale nie chciało mi sie klikać na wszystkie wioski na kontynencie i wtedy by mi się to przydało:cool:
 

DeletedUser5465

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Pomysł bardzo dobry.Jestem zdecydowanie na tak,tylko ciekawe co na ten temat sądzą admini? czy pomysł ten jest wogóle realny?
 

DeletedUser10984

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

pomysł może i nie głupi ale czemu tylko dla posiadaczy premium można było by zrobić tak że posiadacze premium mają nieograniczoną ilość a ci co nie mają premium np 3
 

DeletedUser2590

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Jestem całkowicie na tak! To jest jeden z niewielu pomysłów pikinierów, który jest dobrze przemyślany i przydałby się w grze.
 

DeletedUser13478

Guest
Odp: Zaznaczanie plemion

Jestem na TAK!
zaoszczędzi to sporo czasu:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry