Zawieranie sojuszy.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser43906
  • Data rozpoczęcia

Czy podoba wam się propozycja?

  • Jest bardzo dobra.

    Głosy: 5 71,4%
  • Jest beznadziejna.

    Głosy: 1 14,3%
  • Nie mam zdania.

    Głosy: 1 14,3%

  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser43906

Guest
Witajcie:)Chciałem wam przedstawić propozycję dotyczącą sojuszy.
Otóż chodzi o to,że jeżeli chcemy zawrzeć sojusz to powinno być tak jak na liście przyjaciół.Wysyłam prośbę oraz wiadomość o sojuszu.Jeżeli się zgodzą to dopiero będzie sojusz.Oczywiście jeżeli go zerwą też zostaniemy poinformowani.
Wg mnie będzie to bardzo potrzebne,ponieważ znajdzie się w słabym plemieniu jakiś dyplomata marny i wpisze dobre plemię na listę sojuszników.Później jego plemię ma pretensje do tego gracza mówiąc,że zawarli z nami sojusz,a my go nie przestrzegamy.


Edit:przepraszam jeżeli były takie tematy,ale jakoś nie mogłem znaleźć.
Edit 2:Ja dałem sobie w ankiecie "Nie mam zdania" ponieważ nie będę na siebie głosował,że bardzo dobra :p:p

Edit 3: http://forum.plemiona.pl/showthread.php?t=28739 Link do bardzo podobnego tematu z grafiką.Przepraszam,że wcześniej nie zauważyłem tego tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27911

Guest
Odp: Zawieranie sojuszy.

masz rację powinno być coś takiego
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieranie sojuszy.

Tez jestem za ;) bo se możesz zawrzeć sojusz z najlepszym plemieniem i napisać a oni o tym wiedzieć nie będą. :rolleyes::p
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zawieranie sojuszy.

Tyle razy to było, ale trudno, jeszcze raz trzeba napisać o tym samym. Dyplomacja polega na zawieraniu umów pomiędzy sobą. Jeśli ktoś wpisuje sobie inne plemiona do sojuszy i wojen nawet ich o tym nie informując to cóż - jego problem. Często też używa się zaznaczania żeby tylko spojrzeć po mapie i zobaczyć, kto gdzie siedzi.
Propozycja była odrzucana wiele razy i teraz też się graczom nie spodoba.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry