zastępstwo

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser194477
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser194477

Guest
Witam brać plemienną :)
Taka sytuacja:
plemię zażądało, aby wyznaczonemu grajkowi w określonym terminie, dać zastępstwo, żeby mógł sprawdzić czy gracz rozwija się tak, jak plemię tego żąda.
W sobotę (dla uproszczenia np. o godzinie 09.00) kliknąłem ustawienia -> zastępstwo -> wpisałem nazwę gracza "AA" i kliknąłem "zapytanie o zastępstwo".
O godzinie 17.00 zalogowałem się na plemiona.pl, okazało się, że grajek-zastępca nie sprawdził tego co miał sprawdzić i pojawia się żądanie o zastępstwo na dłuższy czas bo grajek-zastępca np. nie ma czasu.
Rodzą się pytanie, na które prosiłbym o odpowiedź:
1. czy przebieg wydarzeń w sobotę w godzinach 09.00-17.00 wypełnia znamiona dania zastępstwa?
2. czy spełniłem żądanie plemienia, a grajek-zastępca po prostu nie wykorzystał możliwości?
2. czy danie zastępstwa innemu graczowi, umożliwia mi zalogowanie się na konto i korzystanie z wioski i np. farmienie okolicznych sąsiadów, rozbudowę?

Jeżeli jest to możliwe to proszę, w odpowiedziach o konkrety, linki itp.

Dzięki za pomoc,
pozdrowienia
 

*Gwiazdeczka*

CHŁOP
Plemiona Team
SuperMod
Moderator
Operator Gry
Wynik reakcji
2.467
Założyciele plemion proszą o zastępstwo by sprawdzić jak sobie radzisz na koncie. Jest to normalne robią to wszędzie w każdym plemieniu. Jeśli wyznaczony gracz nie przyjął zastępstwa ( powinieneś dostać raport czy przyjął i zakończył. Brak raportu oznacza ,że nie) czyli nie miał możliwości sprawdzić Twojego konta. Inną opcją sprawdzenia czy przyjął jest wejście w ustawienia - zastępstwo. Na dole strony jest historia zastępstw i jest tam napisane kto i w jakim okresie miał zastępstwo. Jeśli jeszcze nikomu nie dałeś nie będziesz miał nic.
On nie sprawdzał czy dasz ,więc nie do końca spełniłeś żądania plemienia. Za innymi ekranami, tak jak za Twoim siedzą ludzie i to jest normalne ,że w danym czasie mogą nie być dostępni.
Jeśli dasz zastępstwo innemu graczowi, po zalogowaniu się na swój świat, pojawi Ci się komunikat ,że obecnie masz zastępstwo na koncie i nick zastępcy. A na dole opcja przerwania zastępstwa. W czasie zastępstwa, nie masz dostępu do konta, nie możesz farmić, ani nic rozbudować. Ale oczywiście po zakończeniu zastępstwa grasz sobie dalej:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry