zastępstwo dla kilku osób

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser8503
  • Data rozpoczęcia

co sądzisz o pomyśle?


  • W sumie głosujących
    41
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser8503

Guest
witam!
mój pomysł polega na tym, aby można było dawać zastepstwo równocześnie kilku osobom. Zdarzają się sytuacje że nagle musimy wyjść z plemion, a nie ma nikogo kto by był online na plemionach. Nie wiadomo wtedy komu dać zastepstwo, bo nie wiadomo jak szybko bedzie na plemionach. Wtedy można by dać je dla wszystkich, do których masz zaufanie i ten kto by pierwszy by je przyjął zablokowałby mozliwość wzięcia zastępstwa przez inne osoby. Co o tym myślicie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18182

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

witam!
mój pomysł polega na tym, aby można było dawać zastepstwo równocześnie kilku osobom. Zdażają się sytuacje że nagle musimy wyjść z plemion, a nie ma nikogo kto by był online na plemionach. Nie wiadomo wtedy komu dać zastepstwo, bo nie wiadomo jak szybko bedzie na plemionach. Wtedy można by dać je dla wszystkich, do których masz zaufanie i ten kto by pierwszy by je przyjął zablokowałby mozliwość wziącia zastępstwa przez inne osoby. Co o tym myślicie?

Popraw błędy ortograficzne, cwana ankieta, cały support znowu będzie na NIE, ale ja nie mam zdania, bo można się pomylić i dać zastępstwo wrogowi itp.
Ale generalnie na TAK
 

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

Ja jetem na nie bo co by było kiedy w jednym momęcie przyjeły zastępstwo 3 osoby ,już to widzie jak na jednym koncie jest kilka osób a poza tym jak sie wychodzi na chwile to nie trzeba odrazu dawać zastępstawa
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

Ja jetem na nie bo co by było kiedy w jednym momęcie przyjeły zastępstwo 3 osoby ,już to widzie jak na jednym koncie jest kilka osób a poza tym jak sie wychodzi na chwile to nie trzeba odrazu dawać zastępstawa

Tak nie mogłoby być, gdyż ten, kto przyjmie zastępstwo od razu zablokuje możliwość tą innym.
 

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

No dobra ale np,gdyby 3 osoby przyjeły zastępstwo w jednym momęcie ,żdazra się tak
 

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

nie bo jedna osoba wybuduje rAtusz druga go zburzy i wybuduje co innego nie glupie bez obrazy
 

DeletedUser13429

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

nie bo jedna osoba wybuduje rAtusz druga go zburzy i wybuduje co innego nie glupie bez obrazy

A ty idź człowieku do szkoły, naucz się czytać ze zrozumieniem, a potem wypowiadaj się. Jest wyraźnie napisane, że JEŚLI JEDNA OSOBA WEŹMIE ZASTĘPSTWO, TO POZOSTALI NIE MOGĄ TEGO ZROBIĆ

@Lester-X zawsze jeden weźmie wcześniej, a drugi później, podobnie jak z atakami na wioskę.
 

DeletedUser17523

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

No dobra ale np,gdyby 3 osoby przyjeły zastępstwo w jednym momęcie ,żdazra się tak

Ciekawe jak? W tym samym ułamku sekundy... :D

Oczywiście pomysł jest świetny, sam miałem dylemat z dawaniem zastępstwa osobie, która mogłabyć offline (ach, te konto bez KP :p), ale udało się jednak... ;)
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

nie wiem jaka to mogla by byc sytuacja zeby OD RAZU wyjsc z plemion na kilka dni... przewaznie takie rzeczy to sa juz planowane kilka dni przed
 

DeletedUser8503

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

są planowane ale zastepstwa czasem potrzeba na jeden dzień nawet kilka godzin Mi się to często zdarza. np musisz wyjść a widzisz zbliżający się atak czy skan. Potrzebujesz wtedy kogoś na popilnowanie. różne są sytuacje a czesto współplemienców akurat nie ma gdy są potrzebni:)

No dobra ale np,gdyby 3 osoby przyjeły zastępstwo w jednym momęcie ,żdazra się tak
a zdarzyło Ci sie żeby dwie osoby jednocześnie przyjęło oferte z rynku? zawsze jest róznica w czasie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser15623

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

jest wszytsko spoxik ,trzeba w takiej chwilki rezykoweqac ,a bez ryzyka nie ma gry :)
 

DeletedUser18525

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

Ten pomysł jest kiepski, bo jeden rozkazuje budować zagrodę, mur i wychodzi. Drugi zmienia z muru na ratusz. Chaos byłby ogromny:D:D:D


//Wypadaloby przeczytac propozycje zanim sie ja skomentuje - to zaoszczedzi problemow - smiglo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

Ja jestem na tak, bo mam tyle wiosek, że sam nie mogę tego opanować.
Co może pomyśleć ktoś kto ma 250 wiosek? Takie coś by mu się przydało.
5 zastępstw - każda osoba po 50 wiosek sprawdza.

I to mi się podoba - głosuję na TAK
 

DeletedUser17092

Guest
Odp: zastępstwo dla kilku osób

a ja jestem na nie bo np.jeżeli będzie ktoś w kilku osobowym plemieniu i da wszystkim zastępstwo i będzie potrzebował pomocy ale nikt mu nie podeśle bo te kilka osób ma zastępstwo na jego koncie
 
Status
Zamknięty.
Do góry