Zastępstwo a zablokowane konto - brak możliwości zakończenia

Czy jesteś za dodaniem możliwości zakończenia zastępstwa z poziomu menu "Zastępstwo"?

  • Tak

    Głosy: 50 84,7%
  • Nie

    Głosy: 6 10,2%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 3 5,1%

  • W sumie głosujących
    59

Deleted User - 8687748

Guest
Pomysł bardzo dobry, fajnie, że sobie zagłosowaliście, dziękujemy za wyrażenie opinii, może za 30 lat to dodamy


Jakiś ostatnio pomysł od graczy przeszedł dalej? xd
 

Rinne

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.694
Jeśli coś jest celowo źle wprowadzone, to może i nie jest bugiem, ale z pewnością jest głupie ^^
Przeraża mnie trochę to zerojedynkowe podejście... za równo w kwestii zastępstw, jak i skryptów, jak i wielu innych rzeczy.
Warto mieć zasady, które pomagają, ułatwiają, wprowadzają jakiś porządek rzeczy, ale niekoniecznie po to, żeby samego siebie karać i ograniczać, bo o ile support może chcieć, żeby zastępstwa służyły wyłącznie w ramach "urlopu", to wszyscy jesteśmy ludźmi i jest jasne, że zastępstwa służą również do obrony konta, gdy ktoś nie ma w danym momencie czasu, musi wyjść na moment... wiecie, "urlop" na wyjście do sklepu... albo po prostu nie potrafi bronić dobrze i prosi o pomoc - takie są realia i realia są również takie, że w regulaminie gry nie ma nic o tzw. "warzywach" lub nieumiejętnych graczach, a bardziej doświadczone osoby mogą pomóc, pokazać co nieco, ustawić na koncie grupy dynamiczne, aby taka osoba w ramach obserwacji mogła uczyć się dalej...
Wiecie o tym doskonale.

Nie ma sensu karać za to chętnego do pomocy zastępcy, który w ramach takiego... jeśli nie błędu... to w ramach takiej głupoty, traci jeden slot na zastępstwo.
Staram się to napisać możliwie delikatnie, choć opinię mam na ten temat dość dosadną. Można mieć zasady, ale można również być bardziej ludzkim i wychodzić trochę bardziej naprzeciw... by dostosować grę do potrzeb społeczności - byłoby to na pewno lepiej odebrane niż zmiany wprowadzane wbrew opinii graczy, którzy napędzają tę grę.

Obawiam się, że pomysł pewnie umarł i nic z tego nie będzie... ale generalnie jestem za.
I nie mam w zwyczaju toczyć batalii z supportem, ale jednocześnie wszyscy wiemy, że troszkę naiwnie jest myśleć, że wszystkie zastępstwa w grze są z powodu urlopu, bo takich jest może z 10%, dlatego te argumenty kompletnie do mnie nie trafiają :p
 
Do góry