Zasady Turnieju i Regulamin

Status
Zamknięty.

*Gwiazdeczka*

MODERATORKA
Plemiona Team
Moderator
Operator Gry
Główny regulamin turnieju:
1. Na rundę turniejową będą mogły wejść tylko drużyny, które mają zaplanowaną rozgrywkę. Hasło do rundy będzie wysłane do kapitana drużny w wiadomości prywatnej na forum ogólnym.
2. Każda drużyna będzie miała dwukrotną możliwość zmiany terminu rozgrywki. O zmianie terminu należy poinformować najpóźniej godzinę przed rozpoczęciem turnieju najlepiej w wiadomości prywatnej na Forum Ogólnym.
3. Brak wstawienia się na turnieju będzie oznaczało poddanie się drużyny.
4. Po zakończeniu zapisów, skład drużyny nie może zostać zmieniony. W razie nieobecności kolegi z drużyny, można znaleźć sobie zmiennika, ale nie może to być osoba biorąca udział w turnieju.
5. Drużyna korzystająca z jakichkolwiek nie uwzględnionych w skryptotece skryptów oraz botów zostaje ukarana poddaniem odbywającego się obecnie spotkania, przy kolejnym wykroczeniu - dyskwalifikacją.
6. Zabronione jest udostępnianie hasła do rundy graczom nie biorącym udziału w turnieju.
7. Podczas rozgrywek obowiązuje regulamin plemion.
8. Przekazanie hasła do kont uczestniczących w turnieju oprócz blokady przewidzianej w tabeli kar, karane jest dyskwalifikacją drużyny.
 
Ostatnia edycja:

*Gwiazdeczka*

MODERATORKA
Plemiona Team
Moderator
Operator Gry
Zasady turnieju

Etap I
W dniach 6,7 i 8 września o godzinie 19:00 odbędą się eliminacje do kolejnego etapu Turnieju. Nie ma możliwości zmiany terminu tych rund. Spośród 19 zespołów do kolejnego etapu przechodzi 16 drużyn, które zdobędą największą ilość punktów. Punkty będą przyznawane za pozycję w rankingu. W tym etapie mogą brać udział wszystkie zespoły każdego dnia. Udział w każdym dniu nie jest obowiązkowy. Jeżeli zespół stwierdzi, że zebrał wystarczającą ilość punktów jednego dnia, by przejść do kolejnego etapu, to w kolejnych dniach nie musi brać udziału. Osobiście polecam wziąć udział każdego dnia, gdyż będziemy wyłaniać również najlepszego gracza Turnieju. Hasło do rund będzie wysyłane dzień przed turniejem w wiadomości prywatnej na Forum Ogólnym do kapitana drużyny. Zabronione jest podawanie hasła graczom nie biorącym udziału w Turnieju.

Etap II
Teamy, które zakwalifikowały się do etapu drugiego zostaną losowo przydzieleni do czterech grup. W każdej grupie znajdą się po cztery drużyny i będą one uczestniczyć w pojedynkach "każdy z każdym". W tym etapie również będą przyznawane punkty za wygrane rundy. Drużyna, która znajdzie się na pierwszym miejscu w grupie przechodzi do kolejnego etapu. Jeżeli dwie drużyny w grupie zbiorą tyle samo punktów, dalej przechodzi ta, która wygrała w pojedynku osobistym. Kolejne cztery drużyny zostaną wybrane ze wszystkich grup, spośród tych drużyn, które zebrały najwięcej punktów.
W następnym etapie znajdzie się osiem drużyn.

Etap III
Jest to ostatni etap i zostaną w nim wyłonione trzy najlepsze drużyny Turnieju Szybkich Plemion 2019. W tym etapie osiem drużyn bierze udział w rozgrywce prowadzonej w systemie pucharowym.Poza tym, że szukamy najlepszego plemienia na Szybkich Plemionach, postanowiliśmy również wyłonić najlepszego gracza Turnieju. Każdy gracz przez cały turniej będzie miał możliwość zdobycia punktów. Osoba z największą ilością punktów zostanie najlepszym graczem Turnieju Szybkich Plemion 2019. Punkty będą przyznawane za różne osiągnięcia np. miejsce w rankingu, najlepszy agresor, najlepszy obrońca itp. Punkty będzie można zdobyć we wszystkich meczach w każdym etapie.​
 
Ostatnia edycja:

*Gwiazdeczka*

MODERATORKA
Plemiona Team
Moderator
Operator Gry
Nagrody turniejowe:

Na każdej rundzie za wygraną będą przyznawane punkty premium jak na normalnych rundach szybkich. Oprócz nagród w postaci punktów premium zostaną przyznane na koniec turnieju Trofea na Forum Ogólnym dla najlepszego plemienia oraz dla najlepszego gracza.
1 miejsce - 1000pp
2 miejsce - 700pp
3 miejsce - 500pp
4 miejsce - 300pp
5-8 miejsce - 100pp

Nagroda dla najlepszego gracza Turnieju - 250pp
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.