Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser14071
  • Data rozpoczęcia

Jak myslisz

  • Tak, to by sie przydalo na tym forum

    Głosy: 34 65,4%
  • Nie, to jest nie potrzebne

    Głosy: 18 34,6%

  • W sumie głosujących
    52
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Nie ma takiego pytania dotyczącego plemion którego tu by nie można znaleźć.

pytania moze i nie ma. ale jest wiele pytan, na ktore odpowiedzi nie udzielono. i ktore dalej pozostaja tajemnica
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Jakie np. ?

15 znaków :D
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

tez jestem ciekaw, jedyne co mi przychodzi do głowy, to kolejna lista pytań kiedy bedzie świat (tu) 14
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Xandariel napisał:
Ze wzgledu na to iz wielu uzytkownikow pisze posty nie wnoszace nic do tematu w dodatku w postaci dwoch,trzech slow,wprowadzilem pewne ograniczenie.Od dzis kazdy post musi zawierac minimum 30 znakow.Mam nadzieje,ze to ograniczenie zmobilizuje was do bardziej przemyslanych odpowiedzi na forum.

chyba dozbrze napisalem nick:)

wiec powi mi ktos czemu to niedziala?? wystarczy napisac 15 znakow!!
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Po jakimś czasie limit został zmiejszony do 15 znaków, gracze nie zostali o tgym poinformowani, aby zapobiec spamowaniu i nadużywaniu prawa 15 znaków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser14036

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Jedni są za inni przeciw.
Ale jak ktos jest przeciwny to zaraz naskakujecie na tą osobę.Po to jest sonda,zeby wyrazić swoje zdanie na dany temat,nawet jak nie jest po myśli zakładającego.
Przeciw.
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

nikt na nikogo nie naskakuje, za każdym razem staram sie tłumaczyc o co dokładnie w propozycji chodzi
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Jakie np. ?

15 znaków :D

np. kiedy rusza nowy świat lub runda szybkich zawsze są jakieś pytania
Teraz gdy rusza świat 13 i świąteczna runda szybkich to pojawiło się dużo pytań.
Tak samo jest w przypadku przerwy swiątecznej - powstało wiele tematów w dziale pytania dot. tej przerwy

Ogólnie to jestem na nie
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Jeśli jest przerwa świąteczna to zawsze nasza 'mamusia' plemion wszystko wyjaśnia. Ile będzie to trwało i czy można atakować. Więc w tym poście mamy odp. na pytania które są zbędne. Ja zawsze czytam newsy i wiem o co chodzi. Ci którzy ich nie czytają to ich problem.

--------------------

Jedni są za inni przeciw.
Ale jak ktos jest przeciwny to zaraz naskakujecie na tą osobę.Po to jest sonda,zeby wyrazić swoje zdanie na dany temat,nawet jak nie jest po myśli zakładającego.
Przeciw.

Danio po pierwsze nikt tu na nikogo nie naskakuje tylko wyjaśnia. Po drugie jeśli już skusiłeś się wypowiedzieć w tym temacie jak sam napisałeś 'argumenty', a gdzie są twoje? Samo przeciw nic nie znaczy.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

tak ale wiele osób pytało sie np. czy można atakować opuszczone wioski
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

chodzi ci o takie pytania odnosnie s13?

Chodzi o przerwę świąteczną.

Tytan jeśli ktoś nie wie czy można atakować opuszczone wioski zawsze może to sprawdzić atakując taką. Wojsko w takim okresie mu się i tak na nic nie zda.
 

DeletedUser20795

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Jedni są za inni przeciw.
Ale jak ktos jest przeciwny to zaraz naskakujecie na tą osobę.Po to jest sonda,zeby wyrazić swoje zdanie na dany temat,nawet jak nie jest po myśli zakładającego.
Przeciw.

skoro 99%(w tym 50% to ludzie duzo siedzacy na forum) mowi tak a 1%mowi nie to kto moze miec racje??
np
pojawila sie info na temat wersji 4.0 na przykladzie swiata 13 a tu pytania na temat s 13 o bonus predkosc!!! to jest wnerwiajace albo 3 tematy pod soba zalozone przez 3-ech ludzi o tym samym!!
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

tak, dokladnie, wystarczy kliknac na baner reklamujacy nowe plemiona 4.0 by dowiedziec sie podstawowych rzeczy, pozatym od nie dawna ,ale juz wiadomo ze w przerwie swiatecznej nie mozna przeprowadzac ataków, można je wysyłac, ale nic z nich nie wyniknie
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

proponuje dopisasnie do pomysłu pewnego waznego załacznika, mianowicie zakaz na owy jeden bądź 2 tygodnie tworzenia nowych topiców w dziale ogólnym -> Tematy "Pytania" "Propozycje" "Propozycje Dotyczące Forum" , to w nich tworzy sie najwiecej spamu i bez sensownych tematów, reszta otwarta bez ograniczeń
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Ja uważam że to nic nie da ... po dwóch tygodniach znów zacznie sie SPAM ...jeśli ktoś nie zapoznał sie z regulaminem od razu to potem też go nie przeczyta...
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Ja uważam że to nic nie da ... po dwóch tygodniach znów zacznie sie SPAM ...jeśli ktoś nie zapoznał sie z regulaminem od razu to potem też go nie przeczyta...

Tytan muszę się przyznać ja się jeszcze wcale nie zapoznałem :D:D Sorka bardzo :D

A co do tematu może władze forum się wypowiedzą, albo coś z tym zrobią, albo zaakceptują, albo nie, bo dyskusja tu nie ma sensu. To tylko bezsensowne nabijanie postów :D
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

ta to kolejny fakt, zaraz po utworzeniu tego tematu ,napisałem do Xandariel o opinie tego pomysłu , jak narazie nie widziałem go na forum oraz tym bardziej nie odpisał ;)
 

DeletedUser21853

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

Tak więc pozostawmy temat do opinii władz tego forum. Odejdźmy w pokoju i dajmy się wypowiedzieć innym graczom.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zasada 2-tygodniowego Blokowania mozliwości tworzenia tematów na forum

co do pomysłu to jest chybiony, bo nie każdy nowy użytkownik forum musi być spamerem. do usuwania spamu są modzi, nikt im nie kazał tego robić, to ich indywidualna chęć
 
Status
Zamknięty.
Do góry