[Pasek] Zapełnianie spichlerza wersja 2

Status
Zamknięty.

DeletedUser198921

Guest
jest w stanie ktos przerobic ten skrypt do zapelniania spichlerza? bo po ostatnije aktualizacji, obecny skrypt nie dziala ;/
 

DeletedUser

Guest
tenor.gif
 

DeletedUser198927

Guest
Aż założyłem konto żeby napisać, że za tymi kilkoma komentarzami stoją całe rzesze ludzi, trzymających kciuki za Hermitowskiego i aktualizacje tego skryptu <help>
 

DeletedUser

Guest
W chwili obecnej nie mam czasu, aby się zająć naprawianiem tego skryptu.
Pewnie alternatywny skrypt pojawi się w momencie, w którym obecny skrypt by mi się przydał, to jest jakbym miał więcej niż 1 wioskę. Dodatkowo z powodu tego, że mam jedną wioskę to nie za bardzo jak mam się wziąć za naprawianie, bo nie mam na czym testować. Obecny skrypt zgłosiłem do usunięcia.
 

DeletedUser198927

Guest
W chwili obecnej nie mam czasu, aby się zająć naprawianiem tego skryptu.
Pewnie alternatywny skrypt pojawi się w momencie, w którym obecny skrypt by mi się przydał, to jest jakbym miał więcej niż 1 wioskę. Dodatkowo z powodu tego, że mam jedną wioskę to nie za bardzo jak mam się wziąć za naprawianie, bo nie mam na czym testować. Obecny skrypt zgłosiłem do usunięcia.

To szukamy ochotnika z kilkoma wioskami, które mógłby udostępnić :D A tak serio to katastrofa, 100 barb stanie w rozwoju jak mały rano <glaszcze>

Edit. A z zasta by się nie dało potestować? :>
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry