Zaniedbywanie Polskiego Społeczeństwa Plemion

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser186650
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser186650

Guest
Mamy wam za-spamować skrzynkę supportową? Pisać do innogames czy jakąś petycje złożyć ?!
Uważam że zasługujemy na kolejny świat bez farmienia. Teraz powstały dwa i liczyłem że będzie jakiś bez far mienia :) a tu proszę ;< Wiem że utrzymanie serwera kosztuje i światy wychodzą średnio co 3 miesiące ale uważam że jako społeczeństwo plemion my Polacy zostajemy zaniedbywani a jesteśmy jednym z liczniejszych krajów który gra w tą grę InnoGames. Na przykład nasi zachodni sąsiedzi Niemcy przekroczyli już setny świat a my mamy dopiero 88 i coraz więcej światów zostaje zamykanych!!!!

Liczę na odzew graczy i pozytywną odpowiedź w tej sprawie team.
 

DeletedUser159480

Guest
Światów jest dość.. aż za dużo nawet. Proponuję więcej ogłady i po prostu klikać dłużej na serwerze, który spodobał Ci się ze względu na jego parametry. Jednak jeśli nie odpowiada Ci obecny stan rzeczy to zawsze można zalogować się na inną wersję językową, tam znajdziesz z pewnością coś dla siebie :)
 

poxop

Szlachcic
Wynik reakcji
3.117
Mamy wam za-spamować skrzynkę supportową? Pisać do innogames czy jakąś petycje złożyć ?!
Uważam że zasługujemy na kolejny świat bez farmienia. Teraz powstały dwa i liczyłem że będzie jakiś bez far mienia :) a tu proszę ;< Wiem że utrzymanie serwera kosztuje i światy wychodzą średnio co 3 miesiące ale uważam że jako społeczeństwo plemion my Polacy zostajemy zaniedbywani a jesteśmy jednym z liczniejszych krajów który gra w tą grę InnoGames. Na przykład nasi zachodni sąsiedzi Niemcy przekroczyli już setny świat a my mamy dopiero 88 i coraz więcej światów zostaje zamykanych!!!!

Liczę na odzew graczy i pozytywną odpowiedź w tej sprawie team.

po 1 Niemcy wczesniej zaczeli z plemionami i dlugi czas (nie wiem jak teraz, bo nie sprawdzalem) mieli liczniejsze grono graczy. Wiec uzasadnienie, ze jestesmy 15 swiatow w plecy jest troche dziwne.

po 2 W polsce wychodzi co 4 swiat bez farmienia, ostatni byl 87, wiec kolejny bedzie 91. Kolejny sprzeciw, ktory nijak nie jest uzasadniony.

po 3 Zaniedbuja Ciebie, nie polskie spoleczenstwo, bo ja jako Polak(co to ma wspolnego?) nie czuje sie jakos zaniedbany :)
 

DeletedUser164037

Guest
Hmm, dawno się tu nikt nie udzielał :p
Co do światów bez farmienia to faktycznie lecą ładnie co 4: 71 75 79 83 87 91 95, chyba wszyscy ich pasjonaci są zadowoleni.

Co jednak stało się ze światami z ograniczonym farmieniem? Mocno to urozmaica początkowe fazy rozgrywki; mieliśmy 73 77 81 85 a od tamtego czasu ani widu, ani słychu o takim świecie. Są w tym kierunku czynione jakieś plany, czy pomysł ograniczonego farmienia i zmuszenia ludzi do myślenia w opozycji do lk rush na światach z farmieniem i eko rush na światach bez farmienia został zarzucony?
 

DeletedUser181431

Guest
nie ma to jak odkopać temat, sprzed 8 miesięcy ;p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Visnek, grasz na x wersjach jezykowych, napewno coś Ci będzie odpowiadać.
 

DeletedUser164037

Guest
Visnek, grasz na x wersjach jezykowych, napewno coś Ci będzie odpowiadać.

widze ze slabo orientujesz sie, jak wyglądają zagraniczne światy wolne :( Na świat bez farmy lub z ograniczonym jest jakiś 1% szansy. Każda wersja językowa ładuje nieograniczone farmienie i w większości funkcje PP. Monotonia. Tak szczerze, to jedynie u nas jest różnorodność konfiguracji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry