Zamykanie Tematow

  • Rozpoczynający wątek Maksym92
  • Data rozpoczęcia

Co powinni robic moderzy?

  • Zamykac + Ban (najpier - Warn)

    Głosy: 4 33,3%
  • Zamykac

    Głosy: 4 33,3%
  • Zostawiac

    Głosy: 4 33,3%

  • W sumie głosujących
    12
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Moja propozycja jest taka aby w dziale "Propozycje" moderatorzy od razu zamykali idiotyczne propozycje typu: nowe budynki, nowe jednostki, nowe technologie, nowe... nie wiadomo co niektorzy jeszcze wymysla.

Reasumujac chodzi o zamykanie od razu po zalozeniu idiotycznych propozycji ktore i tak nie maja szans przejsc.

Przydalyby sie jeszcze warny dla autorow, a pozniej bany
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Dlatego, ze conajmniej 80% propozycji swiadczy o braku myslenia u zakladajacego temat...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Ja tam lubie te nowe propozycje:)
Zostawcie te tematy w spokoju.
Chyba ze temat sie nierozwija:p
 

DeletedUser13382

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Zaiste miazdzacy argument... rotfl
Argumenty podać?No cóż.........

Ponieważ plemiona moga być jeszcze lepsze z tymi ulepszeniami i nowymi propzycjami.Wystarczy?

Na pewno nie.

Po trochę dłuższym graniu plemiona mogą się znudzic a takie propozycje są przydatne dla doświadczonych graczy.
Wystarczy?
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Hrabia Gahon: razu zamykali idiotyczne propozycje - znaczy takie ktore i tak nie wejda do gry.
 

DeletedUser4447

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Nie zamknę się, jeszcze sobie trochę powkurzam zakomplekśonego usera ;f.

To nie był argument... Według twojego generała, dostanę po jednej dodatkowej jednostce... I tyle, a nawet nie będzie miał miejsca rekrutacji. A na co mi złoto, którego nie da się wydać, kiedy są już złote monety? Jeśli te badziewia, z których nikt poza tobą by nie korzystał urozmaiciłyby grę, to ja jestem Cygan. Do tego nikomu nie chciałoby się tych dubereli wprowadzać, bo każdy admin, czy to polski, czy niemiecki, ma sporo oleju w głowie.
 

DeletedUser13433

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Tematy maja byc zostawiane bo po to jest dzial propozycje a jesli ci nie pasuje to sa sondy czy jest to fajne czy nie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Tematy maja byc zostawiane bo po to jest dzial propozycje a jesli ci nie pasuje to sa sondy czy jest to fajne czy nie

wiodac ktos tutaj nie przeczytal regulaminu gdzie jest wyraznie napisane: "nie mozna skladac propozycji nowych jednostek, budynkow [...]"
 

DeletedUser7543

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Niech zostaną, można się pośmiać :p:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

otoz to...
poza tym czy te nooby nie potrafia zrozumiec ze te propozycje i tak nie zostana wprowadzone ? :confused:


/// Xan edit: Twoj sarkastyczny ton jest tutaj nie na miejscu.Poza tym zmien prosze swoja sygnature zanim zrobie to sam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zamykanie Tematow

Moderatorzy doskonale wiedza jakie sa ich obowiazki i co maja z danym tematem robic.
 
Status
Zamknięty.
Do góry