Zamknięte przez XXX.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser17915
  • Data rozpoczęcia

Podba się?

  • Tak.

    Głosy: 33 82,5%
  • Żadna różnica.

    Głosy: 6 15,0%
  • Nie.

    Głosy: 1 2,5%

  • W sumie głosujących
    40
Status
Zamknięty.

DeletedUser17915

Guest
Mam pewną propozycję dotyczącą zamykania tematów. Według mnie powinno być napisane przy zamkniętych tematach "Zamknięte przez xxx".
Wyglądało by to mniej więcej tak: http://img150.imageshack.us/my.php?image=zamkniteprzezdn3.png
Pomogło by to tym, którzy chcą napisać PW z prośbą o otworzenie, oraz w ogólnej orientacji.
Pewnie zaraz mi ktoś zamknie ten temat:D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

bardzo sie podoba, co prawda modzi zwykle sie dopisuja, kto zamknal i dlaczego, ale nie zawsze, a milo by bylo wiedziec, kto jest takim bezlitosnym zamykaczem.
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

Dobry pomysł, ale chyba ta data zamknięcia niepotrzebna. Wystarczy, że będzie pisało kto zamknął ;)
 

DeletedUser14875

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

Mi rowniez sie podoba i mam nadzieje ze wejdzie:)
 

DeletedUser14071

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

jestem za, powinien byc podpis, oraz bezwarunkowo podanie przyczyny, niech modzi i reszta nie pisze ze nie musza tego robic, ostatnio co nie którzy sami sobie podkopali swoja kompetencje co do pracy tutaj, wiec kazdy jeden zamykajacy powinien pisac dlaczego i tyle
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

Zgadzam się.
Nie to że przez kogo , ale kiedy , oraz powinien być zawarty powód.
Za pomysł daję 9/10 oraz , browar oraz PKT repa.
 

DeletedUser11583

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

Dobry pomysł wymyśliłeś.:] Ja na s4 jestem Modem w forum plemiennym i zamykam tematy a potem zakładają nove i w nich pytają się kto zamknąl temat xXx i dlaczego.? No bardzo dobry pomysł.:cool:
 

DeletedUser18015

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

Good Work Hubi :)
Ciekawa i dobra propozycja...
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

Dobry pomysł wymyśliłeś.:] Ja na s4 jestem Modem w forum plemiennym i zamykam tematy a potem zakładają nove i w nich pytają się kto zamknąl temat xXx i dlaczego.? No bardzo dobry pomysł.:cool:

Ale my tutaj rozmawiamy o wprowadzeniu tej propozycji na to forum :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Zamknięte przez XXX.

Na glownej stronie forum macie kolumne "Moderator",w takich sprawach zglaszacie sie do moderatora przydzielonego do danego dzialu.Proste.
 
Status
Zamknięty.
Do góry