*zakończone* 25 Świat 100 - Rozwój wiosek barbarzyńskich

Rozwój barbarek?


  • W sumie głosujących
    377
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser189632

Guest
Śmieszą mnie ludzie zaznaczający opcję do 4000 punktów. To straszne pójście na łatwiznę.
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.084
Do 4k to za dużo ;P
Najlepiej byłoby do 2500, ale skoro nie ma takiej opcji to dam 3k :)

Wesołych swiaat
 

DeletedUser18304

Guest
Szybciej MK sobie poradzi z barbarką 4k niż 1k, więc będzie szybsza i ciekawsza gra, a nie rozwijanie barbar. :)
 

DeletedUser187039

Guest
Większość osób na plemionach niestety rozwija się w dużym stopniu z darm i barb, tak więc nie ma się co dziwić, ze tak dużo głosów oddano na 4k :/
Jak ktoś jest aktywnym graczem, który klepie w nich sporo deffa dla plemienia to nie ma problemu. Smutne jest to, że darmy i barby biorą również pozostali gracze :/
No i potem są takie wyniki głosowania :p
 

DeletedUser40095

Guest
Zagłosowałem za brakiem rozwoju. Takie szaraki są mniej interesujące, a więc szlachta pójdzie na darmy i wroga. Natomiast barby zostaną dla takich desperatów jak ja.

Ktoś wspominał o braku barbarek. Uważam, że po miesiącu spokojnie mogliby je usunąć :)
 

DeletedUser158592

Guest
Ja rozumiem ze support chcial pokazac ze robi ukłon w stronę wszystkich ale jak mowił Pawlak do Kargula ... W demekracji tez ktoś musi dyrygować ! barby 4k ? Dajcie jeszcze wolny przesył surowców i bedzie idealny cyrk
 

DeletedUser18304

Guest
Ja rozumiem ze support chcial pokazac ze robi ukłon w stronę wszystkich ale jak mowił Pawlak do Kargula ... W demekracji tez ktoś musi dyrygować ! barby 4k ? Dajcie jeszcze wolny przesył surowców i bedzie idealny cyrk
Możesz śmiało wypisać argumenty przeciwko barbarom 4k, aby wszyscy, którzy chcieliby zapoznać się z "za" i "przeciw" przed oddaniem głosu, wiedzieli, dlaczego na nie nie głosować.
 

DeletedUser188424

Guest
Na szczęście ludzie nie chcą wolnego przesyłu surowców, ale za to chcą barby do 4k ;d
 

DeletedUser164037

Guest
Na szczęście ludzie nie chcą wolnego przesyłu surowców, ale za to chcą barby do 4k ;d

Hmm zagłosowałem na 4k, ale to faktycznie błąd był (późno było...). Barby 1000p to by było coś :) Zero przejmowania szaraków, tylko czysta napitalanka między graczami.
 

DeletedUser18304

Guest
Hmm zagłosowałem na 4k, ale to faktycznie błąd był (późno było...). Barby 1000p to by było coś :) Zero przejmowania szaraków, tylko czysta napitalanka między graczami.
Tylko trochę dłużej się wtedy te szaraki rozwija... A przejmowane i tak będą. ;) Jedyna opcja dla nieprzejmowania barbarek, to ich brak.

W końcu offy i deffy muszą się odbudować, grube się kumulują, a tu takie barbarki, które w miesiąc, dwa zmieniają się w pełnoprawne wioski wszędzie dookoła i nikt ich nie broni... Świetna opcja zagęszczenia terenu. :)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
o lol masakra :) na 76 dwa lata barby byly przejmowane jak mialy 1k to tutaj po pol roku pewnie juz ich nie bedzie :p raj dla nobkow chociaz i ja pewnie bede przejmowal i robil deffa jak nie bede mial juz czasu na aktywna gre :) ale 2k najlepsza opcja by byla
 

DeletedUser

Guest
Zagłosowałem za brakiem rozwoju. Takie szaraki są mniej interesujące, a więc szlachta pójdzie na darmy i wroga. Natomiast barby zostaną dla takich desperatów jak ja.

Ktoś wspominał o braku barbarek. Uważam, że po miesiącu spokojnie mogliby je usunąć :)

Tomek, nie rób sobie jaj, widziałeś jaki cyrk powstał na s98? :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry