*zakończone* 24 Świat 100 - Handel

Warunki handlu?


  • W sumie głosujących
    576
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser164037

Guest
Ciekawi mnie, czy Kmic by się przyłożył do tych ankiet wszystkich, które się pokończyły na 47-53% i odjął wszystkie głosy np tych osób które nie mają 20 postów na FO, albo nielogowanych od kilku lat i pierwsze logowanie danego dnia aby tylko głos oddać.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
no raczej, nie inaczej :) Ciekawi mnie, czy Kmic by się przyłożył do tych ankiet wszystkich, które się pokończyły na 47-53% i odjął wszystkie głosy np tych osób które nie mają 20 postów na FO, albo nielogowanych od kilku lat i pierwsze logowanie danego dnia aby tylko głos oddać.

raczej nie.

mam przeczucie, że jutro będzie ogłoszenie, że 100 wystartuje 1 stycznia ;)
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.084
no raczej, nie inaczej :) Ciekawi mnie, czy Kmic by się przyłożył do tych ankiet wszystkich, które się pokończyły na 47-53% i odjął wszystkie głosy np tych osób które nie mają 20 postów na FO, albo nielogowanych od kilku lat i pierwsze logowanie danego dnia aby tylko głos oddać.

Tak w zasadzie to tutaj widać ewidentnie, że ktoś bawi się w multi by przepchnąć ten wolny przesył. A że praktycznie do czasu aż ten ktoś zaczął to pchać trwania był za opcja nr 1. :)
Liczę jednak bardzo usilnie, że mulciarz nie postawi na swoim i braku ograniczeń nie będzie ^^

--------------------------------------------------------------

raczej nie.

mam przeczucie, że jutro będzie ogłoszenie, że 100 wystartuje 1 stycznia ;)

Byłoby spoko :)
 

DeletedUser179579

Guest
Jeśli będzie wolny przesył to zacznie się przesyłanie surowców z multikont do głównego konta...
 

DeletedUser164037

Guest
Jeśli będzie wolny przesył to zacznie się przesyłanie surowców z multikont do głównego konta...

Czo ty nie powiesz :D Pozostanie jedna kwestia... Kto nie będzie robił tego w zbyt bezczelny sposób i nie da się złapać.

--------------------------------------------------------------

Uwaga uwaga, wraca nasz zawodnik.
kufir 260
menes 261

--------------------------------------------------------------

Lord medyceusz 262.

A mówiłem kurde robić ustawienia nieumożliwiające przekrętów :p wsparcie tylko w plemieniu i wraca, handel tylko oferty 1:1. zero gieldy, zero surek za pp, to nie...

--------------------------------------------------------------

Madame remigiusz 263. ależ co za zwrot akcji. Druga strona też się nie poddaje :d

Sir fafek 264
meraptor 265

--------------------------------------------------------------

triew 266 ............... mamma mia

--------------------------------------------------------------

miachaś dołącza do grona ofert rynkowych.
Z kolei RJMW do opozycji :D
 

DeletedUser164037

Guest
Wiedziałem że to był dobry pomysł zrobić sobie frytki :D
Spektakl jak w teatrze ;)

to jest chłopie jak kabaret :D 279:268.
Zaraz będzie więcej głosów z multi niż kont głównych.

Niewiele się myliłem, że jak administracja da niektóre ustawienia jako furtki do przekrętów to na s100 będzie 30k graczy i 30k multikont...
 

DeletedUser164037

Guest
Teee, kurde; bo zaraz w wiadomościach będzie, że portal plemiona.pl przez święta przyciągnął niesamowitą ilość nowych graczy. Podczas raptem tygodniowych świąt pojawiło się 2tys. nowych graczy. To lepiej jak premiera na Steamie :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser164037

Guest
Kurde, zaluje ze tak nie naglosnilem innych ankiet. Moglibysmy miec swiat idealny :) no ale dobra, flagi mam to nie wypada mi na nie narzekac... Przedmiot rycka - a nóz,widelec ogien wpadnie szybko.
 

DeletedUser

Guest
Mam nadzieję, że ten wolny przesył to jednak żart:)
PP i giełda to oszustwo, ale multikonta już są spoko?:p Ach te prosy:)
 

rafmoj

Chłop
Wynik reakcji
0
Opcja "brak ograniczeń" do zwycięstwa potrzebuje min. 50% głosów.
raczej tego nie będzie
 
Status
Zamknięty.
Do góry