*zakończone* 23 Świat 100 - Giełda Premium

Giełda Premium?

  • TAK

    Głosy: 112 24,2%
  • NIE

    Głosy: 350 75,8%

  • W sumie głosujących
    462
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser179579

Guest
Moim zdaniem dobrze, że na tym świecie nie będzie giełdy, przynajmniej sprzedawanie surowców będzie spokojniejsze
 

DeletedUser175807

Guest
Skoro bedzie to swiat z farmieniem to chyba logiczne ze obsadzony bedzie cienkimi ekipami :D

Jakże śmieszy mnie takie stwierdzenie.
Skoro takie prosy to niepowinny być im straszne żadne ustawienia.
Skoro wbicie na konto na 3min co kilka godzin jest dla was problemem to bez znaczenia czy świat jest z farma czy bez i tak wielkiego wyniku się nie zrobi.
Wracając do tematu giełdy mam nadzieję, że nie sprawdzi się scenariusz Oldbear i inogames weźmie pod uwagę te ankiety
 

DeletedUser180001

Guest
kkamil82 napisał:
Skoro bedzie to swiat z farmieniem to chyba logiczne ze obsadzony bedzie cienkimi ekipami

Może masz rację, ale lepiej niech wygra jedna dobrze, zgrana ekipa, niż by wbiło 200 i się spinało.
Zresztą podsumowanie, s50, było 4O/APK/12 i jeszcze paręnaście innych dobrych plemion, skąd wiesz czy tu nie będzie tak ?Jak wiele już dawnych, mocnych składów napisało, że będzie grać a może być wiele więcej ekip które świat rozruszają.
 

DeletedUser40095

Guest
Dyrdymały. Jeśli ekipa jest dobra, to niestraszne będą jej żadne ustawienia. Nie wiem jak inne ekipy, ale Night startuje niezależnie od tego co wymyśli InnoGames i chętnie dokopiemy Prosiakom co to są dobre tylko na jednych ustawieniach. Chętnie zobaczę co to potrafią ludziki potrafiące jedynie kręcić nosem na jakieś ustawienie oraz w każdym kącie szukają oszustów, ponieważ zwyczajnie ich się boją.

Jeśli warunki są nierówne i sprzyjają konkretnemu charakterowi graczy to jedynie zwiększa smak zwycięstwa.
 

DeletedUser118164

Guest
ale Night startuje niezależnie od tego co wymyśli InnoGames i chętnie dokopiemy Prosiakom co to są dobre tylko na jednych ustawieniach.

Wezme popcorn i chętnie popatrzę jak masówka Night komuś dokopuje nie przyjmując go w swoje szeregi. Dwa tiry popcornu jadą.

Lepiej jakby była giełda pp :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry