*zakończone* 23 Świat 100 - Giełda Premium

Giełda Premium?

  • TAK

    Głosy: 112 24,2%
  • NIE

    Głosy: 350 75,8%

  • W sumie głosujących
    462
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Ankieta 23.

Czy na świecie 100 powinna być obecna Giełda Premium, umożliwiająca wymianę surowce <> Punkty Premium?

Proszę wziąć pod uwagę, że dzięki tej funkcji gracze mają możliwość uzyskania Punktów Premium, ale z drugiej strony zyskują możliwość szybszego rozwoju dzięki nabywaniu surowców za PP.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.976
Giełda premium = koniec zabawy dla tych co nie są gotowi poświęcić na tym świecie dziesiątek tysięcy PPków
 

DeletedUser

Guest
tak czy siak to jedynie zabawa, dopóki tych ustawień nie zobaczę w oficjalnym komunikacie to nie ma o czym gadać;)
 

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Ciekawi mnie dlaczego część ankiet jest publiczna a cześć nie

Hmmm.. wszystkie powinny być publiczne... jeśli któraś nie jest to jest to wyłącznie efekt mojego niedopatrzenia (bo domyślnie NIE SĄ publiczne i tworząc ankietę trzeba pamiętać o tym by z premedytacją zaznaczyć ten parametr).
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.084
Jeśli się nie mylę to w tej nie da się zobaczyć kto jak głosował :)
No chyba ze jest to błąd mojego urządzenia mobilnego
 

DeletedUser

Guest
Na komórce to cudem jest najechać:p Ja jestem na kompie i ta ankieta jest niepubliczna;)
ja głosowałem za giełdą, przyznaję się:D
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.084
Czuj się shejtowany. Jak jutro będziesz się topil w fali krytyki przypomnisz sobie kto ją rozpoczął hahaha :p
 

DeletedUser183387

Guest
A co, mi na tak zagłosować nie wolno? xDD

I tak będzie nie. Tutaj musiałby się świat do góry nogami odwrócić, żeby wyszło tak :D
 

DeletedUser40095

Guest
Naturalnie zagłosowałem przeciwko Giełdzie. Chociaż ja się się giełdy nie boję :) Mam ogromne przeświadczenie, że ona będzie niezależnie od wyników ankiety, a więc od jakiegoś czasu wrzucam pieniążki do skarbonki. Powiem tak. Jeśli giełdy nie będzie to zwracam Mikołajowi wszystkie prezenty jakie mi przyniósł 6 grudnia.

Noob z PP i surowcami kupionymi za nie i tak pozostanie noobem, a więc jedynie szybciej nam wioskę rozbuduje. Natomiast Prosiątko chyba nie zniży się do nabycia surowców za PP? Czy aby na pewno jest to wynalazek tylko dla słabiaków?

Podsumowując. Mało mnie obchodzi ta ankieta, raczej czekam na pełne żaru wypowiedzi, że giełda to samo zło i w ogóle wymyślenie tego jest sprawką Szatana.
 

DeletedUser191041

Guest
jeśli by była giełda to ja bym tylko na ten sw wszedł po to aby sury za pp gonić tak jak wiele innych osób giełda to zło na takim sw
 
Status
Zamknięty.
Do góry