*zakończone* 22 Świat 100 - Wsparcie wojskowe

Wysyłanie wsparcia wojskowego?


  • W sumie głosujących
    486
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Szczerze dał bym tylko w obrębie plemienia, albo jak można dać dzielone wsparcie z drugim plemieniem np. jak to jest akademia, dopisać do listy plemię i podsyłać tylko mu.
Bez ograniczeń nigdy, bo jednak jak wieś 5k ma dostać wsparcie w 10h jak lecę na 11.00 i mam się rozbić wojskiem to dziękuję.

Zaznaczyłem:

Tylko w obrębie plemienia+cofanie po opuszczeniu plemienia.

Bo nigdy nie wiadomo kto opuści.
 

DeletedUser187222

Guest
Proszę wyłączyć opcję podsyłania wsparcia na barbarki w okresie początkowym np: na miesiąc aby przy farmieniu jak będzie, kolesie nie podsyłali wojska...
 

DeletedUser181431

Guest
Nieograniczone, ale najlepiej zablokować możliwość wysyłania na barby.
 

DeletedUser164037

Guest
Swinie na wsparciu bez ograniczen to najmniejszy pikuś. Wspomnicie moje slowa, gdy kazdy jadac w ofa bedzie mial dziwnym trafem 5k defa w wiosce...
 

DeletedUser180001

Guest
Jak jeszcze dadzą wstępne logowanie to będzie masakra, wszyscy blisko więc pomoc dojdzie na pewno, trzeba będzie słać na 6/7 rano w bonusie nocnym nawet.

Oby to nie przeszło do ustawień świata.
 

DeletedUser190675

Guest
Tak w sumie to płaczecie że deff bez ograniczeń nie jest skillowy... Trzeba go umieć dograć do offa tak aby wszedł jak najbliżej ostatniego grubego to o ile to jest względnie easy to pamiętajcie że dzięki temu nie będzie tak łatwo odbijać wioski(a żeby ją odbić będzie trzeba zmieścić się w tej milisekundowej luce między grubym a wsparciem co już nie będzie takie łatwe). Tak dla mnie to raczej podniesie poziom niż go obniży i przede wszystkim doda wiele nowych możliwości.
 

DeletedUser188490

Guest
Myślę,że tylko w Tylko w obrębie plemienia ,ponieważ bedzie sprawiedliwa gra nie będzie tak jak to było na 93 świecie ,ze gracze z mocniejszych plemion będą szantażować małe plemiona oraz gracz w stylu albo wysyłacie nam deffa na front albo was zjedziemy. w dodatku będzie masa mutikont. I będa leciały bany na graczy którzy są na wi-fi u innego gracza:)
 

DeletedUser164037

Guest
Powoli chyba wsparcia wracają do normy :) Jeszcze trochę głosów na "tylko do plemienia" i przydatność deffówek spadnie prawie do zera :D
 

DeletedUser164037

Guest
w 2,5h raczej nic się nie zmieni ;)

Lipa. aczkolwiek nie mow ze sie w 30min nic nie zmienia, bo odnosnie flag czy przedmiotow rycka potrafilo pod sam koniec w takim czasie dojsc 25 dziwnie jednostronnych glosow przewazajac szale... No ale ta, tylko ja widze spiski i multikonciarzy nawet na FO robiacych ustawienia pod siebie :p

Chcialbym z ciekawosci zobaczyc 30 ostatnich nickow i Mac adresow glosowan z ankiet: flagi i przedmioty rycka...
 
Status
Zamknięty.
Do góry