*zakończone* 19 Świat 100 - Maksymalny dystans szlachcica

Dystans szlachcica?


  • W sumie głosujących
    589
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser40095

Guest
WOW... pierwszy raz chyba, od razu jestem w większości. Nie ma Kościoła, a więc nie ma sensu na to aby robić jakieś ograniczenie w podróży szlachty. Najlepiej aby od razu to zniesiono... No, ale z braku laku, dobry i kit.

Już nie wspomnę o korzyściach związanych z przenosinami gracza na nowy front...
 

DeletedUser176454

Guest
Dokładnie w światach bez kościołów już dawno powinno być to zniesione. 500 pól oczywiście
 

DeletedUser21202

Guest
A ja uważam że nie ma co tak skakać i będzie ciekawiej jak będzie taka blokada
 

DeletedUser180001

Guest
500 chyba najlepiej.
Można będzie latać na kolejne kontynenty xd
 

DeletedUser181431

Guest
po co to ograniczać, może to czasem blokować przenosiny na front jeśli uformuje się on dosyć daleko.
 

DeletedUser18304

Guest
po co to ograniczać, może to czasem blokować przenosiny na front jeśli uformuje się on dosyć daleko.
Przenosin na front to to nie zablokuje, bo to nie arkadia - zawsze ktoś wioskę przerzutową odstąpić może.

Ja głosowałem na 100, żeby, przy wsparciu do wszystkich, nie robiły się diody za łatwo.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
raj dla darmowkarzy:D przejmiesz na obszarze calego plemienia nawet po jednej barbarze bedzie rozbiorka graczy to wszedzie łykasz wioski^^ bo wszedzie masz blisko:D osobiscie jak bylem kiedys krolem darmowek to tak robiłem:D nikt przede mną na to nie wpadł :) a wiec po raz kolejny liczy sie myslenie w tej grze ^^
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
204
Pięknie będzie się robiło desanty na barbach na krańcach świata :D

jeszcze do tego wolne wysyłanie defa, albo możliwość wysyłania do plemienia i barb, a świat będzie zaskakiwał co chwile ;)
 

DeletedUser187222

Guest
WOW... pierwszy raz chyba, od razu jestem w większości. Nie ma Kościoła, a więc nie ma sensu na to aby robić jakieś ograniczenie w podróży szlachty. Najlepiej aby od razu to zniesiono... No, ale z braku laku, dobry i kit.

Już nie wspomnę o korzyściach związanych z przenosinami gracza na nowy front...

Zgadzam się z OldBearem czasami sytuacja wymaga tego aby gracz przenosił się na front jednym przejęciem...
 

DeletedUser110177

Guest
Pamietam z s11 ile czasu zajmowalo przeskoczyc przez 8 kontynentow...
Wiec fajna opcja kmic chociaz raz . .
 

DeletedUser180001

Guest
Nikt o zdrowych zmysłach nie przeniesie się o 100 już nie mówiąc 500 pól do darmówek, które będą daleko od niego i plemienia.
Powodzenia dla ludzi co będą zmieniali kiedyś front, bo najtrudniej zacząć dalej ekspansje.
 

DeletedUser40095

Guest
Nikt o zdrowych zmysłach nie przeniesie się o 100 już nie mówiąc 500 pól do darmówek, które będą daleko od niego i plemienia.
Powodzenia dla ludzi co będą zmieniali kiedyś front, bo najtrudniej zacząć dalej ekspansje.
Eee... nic nadzwyczajnego. Kwestia tego w jak solidnym plemieniu jesteś. Natomiast tą ekspansję można zacząć już od kilkunastu, kilkudziesięciu wiosek w ciągu jednego dnia.
 
Status
Zamknięty.
Do góry