*zakończone* 19 Świat 100 - Maksymalny dystans szlachcica

Dystans szlachcica?

• W sumie głosujących
    589
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Ankieta 19.

Jak daleko powinien móc się przemieszczać szlachcic na świecie 100?

OldBear

Ciężki Kawalerzysta
WOW... pierwszy raz chyba, od razu jestem w większości. Nie ma Kościoła, a więc nie ma sensu na to aby robić jakieś ograniczenie w podróży szlachty. Najlepiej aby od razu to zniesiono... No, ale z braku laku, dobry i kit.

Już nie wspomnę o korzyściach związanych z przenosinami gracza na nowy front...

erwin c

Miecznik
Dokładnie w światach bez kościołów już dawno powinno być to zniesione. 500 pól oczywiście

xUnc

Łucznik na koniu
po co to ograniczać, może to czasem blokować przenosiny na front jeśli uformuje się on dosyć daleko.
Przenosin na front to to nie zablokuje, bo to nie arkadia - zawsze ktoś wioskę przerzutową odstąpić może.

Ja głosowałem na 100, żeby, przy wsparciu do wszystkich, nie robiły się diody za łatwo.

raj dla darmowkarzy:D przejmiesz na obszarze calego plemienia nawet po jednej barbarze bedzie rozbiorka graczy to wszedzie łykasz wioski^^ bo wszedzie masz blisko:D osobiscie jak bylem kiedys krolem darmowek to tak robiłem:D nikt przede mną na to nie wpadł :) a wiec po raz kolejny liczy sie myslenie w tej grze ^^

Pięknie będzie się robiło desanty na barbach na krańcach świata :D

jeszcze do tego wolne wysyłanie defa, albo możliwość wysyłania do plemienia i barb, a świat będzie zaskakiwał co chwile ;)

Ksawy

Miecznik
WOW... pierwszy raz chyba, od razu jestem w większości. Nie ma Kościoła, a więc nie ma sensu na to aby robić jakieś ograniczenie w podróży szlachty. Najlepiej aby od razu to zniesiono... No, ale z braku laku, dobry i kit.

Już nie wspomnę o korzyściach związanych z przenosinami gracza na nowy front...
Zgadzam się z OldBearem czasami sytuacja wymaga tego aby gracz przenosił się na front jednym przejęciem...

4O aka MC

Szlachcic
Nikt o zdrowych zmysłach nie przeniesie się o 100 już nie mówiąc 500 pól do darmówek, które będą daleko od niego i plemienia.
Powodzenia dla ludzi co będą zmieniali kiedyś front, bo najtrudniej zacząć dalej ekspansje.

OldBear

Ciężki Kawalerzysta
Nikt o zdrowych zmysłach nie przeniesie się o 100 już nie mówiąc 500 pól do darmówek, które będą daleko od niego i plemienia.
Powodzenia dla ludzi co będą zmieniali kiedyś front, bo najtrudniej zacząć dalej ekspansje.
Eee... nic nadzwyczajnego. Kwestia tego w jak solidnym plemieniu jesteś. Natomiast tą ekspansję można zacząć już od kilkunastu, kilkudziesięciu wiosek w ciągu jednego dnia.

Status
Zamknięty.