*zakończone* 18 Świat 100 - Łucznicy/chłopi

Łucznicy i chłopi?


  • W sumie głosujących
    692
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser164037

Guest
No i znowu mamy kolejną kontrowesyjną rzecz :p
Łucznicy - na świecie bez PP, są zawsze opcją, gdy brakuje żelaza na LK.
Brak chłopów - na pewno bardziej skillowy świat w pierwszym miesiącu rozgrywki. Nie ma jakiś bzdurnych strat lk, bo się nieaktywny 50pktowiec postanowił po 4 dniach zalogować i wstawić chłopów :mad:
 

DeletedUser40095

Guest
Mnie natomiast jest wszystko jedno. Bez łuczników sobie poradzę i z nimi jakoś również sobie radzę. Są chłopi, jest fajnie. Brak chłopów przeżyję :) Tylko... na cóż oddać głos :) Może na brak łuczników i brak chłopstwa? O!
 

DeletedUser138399

Guest
Łucznicy muszą być bo wymiatają :D A chłopi? ehhh raz grałem na świecie gdzie mogłem ich użyc i pomogły bo potem rozwaliłem gościa, który atakował, ale farmiąc tyle razy natrafiłem na to tałatajstwo, że aż serce się kraje i oczy bolą po tych biednych jeźdźcach na koniach :((
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
113
Chłopi na światach zależnie czy z farmieniem czy bez :)
Jak z farmieniem to bez chłopów bo noobki nie grają a włączają jak ich farmisz :p
 

DeletedUser164037

Guest
Eh ludzie, po co wam chlopi xD i tak nimi 99% z nas nie sklinuje 50ms, a w offach przejmujacych bedzie malo lk(bo reszta farmi :)
 

DeletedUser180001

Guest
Zagłosowałem na łucznicy tak, chłopi nie, bo po co mają mi się farmy bunkrować i mam tracić te 20 lk w początkowej fazie jak jakiś noob postawi chłopów w obronie ?
 

DeletedUser40095

Guest
Zagłosowałem na łucznicy tak, chłopi nie, bo po co mają mi się farmy bunkrować i mam tracić te 20 lk w początkowej fazie jak jakiś noob postawi chłopów w obronie ?

Jak to mówi o Tobie, skoro nooba z chłopami się obawiasz?
 

DeletedUser189632

Guest
Nie no, obecność łuczników jest tutaj obowiązkowa, ale z tymi chłopami dałbym sobie spokój, za duży handicap dla tych, którzy na początku lecą w punkty. ;)
 

DeletedUser182800

Guest
Chłopi służą między innymi graczom dużo farmiącym do zniechęcania noobskich agresorow. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry