*zakończone* 15 Świat 100 - Odstęp między komendami

Minimalny odstęp między komendami?


  • W sumie głosujących
    585
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Ankieta 15.

W ankiecie numer 02 wybrany został świat z milisekundami. Teraz pora na ustalenie minimalnego odstępu między nimi. Takiego, który pozwoli dobrym graczom pochwalić się umiejętnościami, ale jednocześnie nie będzie dawał dużej przewagi osobom, które chciałyby się wspomagać jakimiś nielegalnymi botami...
 

DeletedUser

Guest
Była łatka i teraz każdy może puścić karetę z minimalnym odstępem.
Dajmy większe luki to chociaż ktoś się będzie musiał namęczyć, żeby w jednej sekundzie puścić... i macie swojego skilla prosy:p
 

rafmoj

Chłop
Wynik reakcji
0
Zróbcie ankietę czy na św 100 ma być dodatek do wysyłania ataków ze szlachcicem. Jeśli będzie ułatwienie do wysyłania szlachciców to karetę wyśle w 1s każdy noob. Brakuje tylko dodatku do klinowania:)
 

DeletedUser40095

Guest
No tak... wygrywa setka. Dlaczego? Ponieważ wysportowani gracze - tzw. Prosiaki (w końcu rozwikłałem skrót Pros), boją się, że słabszemu graczowi jednak uda się klina wbić. Ludzie! Chcecie trudny świat, wyrównany świat, czy świat prosty i promujący tylko małą grupę graczy?

Uwaga Kermito jak najbardziej słuszna. Jesteś Prosiak to będziesz potrafił karetę zmieścić w jednej sekundzie. Bo bez tego to nawet człowiek w śpiące wbije klin.

Ktoś wyżej napisał o dodatku umożliwiający zsynchronizowaną karetę wysłać. Powiedz mi, drogi Człowieku, jaką to zaawansowaną umiejętnością jest odpowiednie skonfigurowanie przeglądarki?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.644
Głos na 300ms, nie zawsze jestem przy komputerze, a przy tej opcji to wystarczy, że babcię nauczę plemion, to mi kliny powbija. Same plusy.
 

DeletedUser

Guest
OldBear, to dlaczego nie głosowali po prostu na brak milisekund?
Wyszłoby na to samo:D I tak każdy wyśle tę karetę, bo gra robi to teraz za gracza, a do tego w ogóle nie musiałby się martwić klinem
Odpowiedź jest prosta... Bo jak jesteś PRO to głosujesz za milisekundami:D
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
zagłosowalem na setke:D
rafmoj wez sie nie osmieszaj nie moge sluchac narzekania na tą opcje co wprowadzili no tak najlepiej jakby tylko 10% graczy znało sposob wysylania karety z opery a reszta niech sie męczy. to wyrownuje poziom i jest to najlepszy pomysl od dawna.
Old Bear to raczej prosiaki by głosowali za 50 a nie 100 tak jak ja:D uznalem ze 50 wlasnie bedzie za trudne a 100 akurat:D
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.644
Zróbcie ankietę czy na św 100 ma być dodatek do wysyłania ataków ze szlachcicem. Jeśli będzie ułatwienie do wysyłania szlachciców to karetę wyśle w 1s każdy noob. Brakuje tylko dodatku do klinowania:)
tak, bo wysłanie karety w sekundzie to super strategiczna umiejętność, zarezerwowana dla najlepszych...
 

DeletedUser

Guest
Ja się tylko boję, że z tych ustawień wyjdą tylko nasze wioski, Wasze wioski i klinujemy przez 5 lat... Zróbmy coś ciekawego;)
 

DeletedUser40095

Guest
Old Bear to raczej prosiaki by głosowali za 50 a nie 100 tak jak ja:D uznalem ze 50 wlasnie bedzie za trudne a 100 akurat:D

Bo takie z nich Prosiaki, jak z gracza umiejącego wbić klin w te 100ms geniusz plemion. To tak jakbym powiedział, że ktoś jest świetnym graczem ponieważ nie robi pikinierów w ofensywnej wiosce.
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.971
Dałem na 50 chociaż widzę że wygra 100, nadal będzie całkiem ciekawie. Keymil coś za trudne dla ciebie? :D Kermit nie będzie klinowania przez 5 lat, wiadomo że każdy w końcu błędy popełni a klin nadal nie zabija pierwszego szlachcica, w końcu wioski będą przejmowane. Przy 100 milisekundach będzie całkiem nieźle.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
napisalem wyzej ze 50ms bedzie za trudne dla wielu graczy lepiej jak bedzie wiecej klinów:D na mnie jest jest za trudne dla mnie mogloby byc i 25ms:d
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.971
Ty altruisto ty, poświęcasz swoją przewagę nad innymi graczami na rzecz równości społecznej :p Tyle piszę o tych milisekundach że pewnie los się zemści i stracę pierwszą wioskę przez nietrafionego klina ale nadal, 100 lub 50 ms, więcej to zło :D Przez te ankiety nie mogę się doczekać świata.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
5.906
no oczywiscie a czemu by nie:D szczegolnie na szybkich fajniej jak jest lepszy poziom na rundach:D
he he moze tak byc:) trzeba tak szybko farmic zeby nikt w okolicy szybciej karety nie zrobil moze dasz rade:p
 

DeletedUser

Guest
Im mniejsze tym lepsze. Klinować też trzeba będzie umieć, a nie masz 90% szans na klina przy każdej karecie, bo odstępy 300 sekund.
 
Wynik reakcji
1.062
Dałem 100 ms, ale wstyd mi, bo przecież ten temat obserwuje legendarny człowiek-klin w 25 ms - adrianh3.
przepraszam, głupio mi teraz.

25 ms i brak opcji automatycznego słania ataków

a to dlaczego brak automatycznego słania ataków w grze :D?
I tak gracze, którzy słali synchro robili to automatycznie więc co to za różnica??
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser40095

Guest
Im mniejsze tym lepsze. Klinować też trzeba będzie umieć, a nie masz 90% szans na klina przy każdej karecie, bo odstępy 300 sekund.
Hmm... jak jest 300ms, to jakim problemem dla tak zacnego gracza jak Ty jest wysłanie z 4 wiosek po jednym szlachcicu i masz karetę gdzie od 1 do ostatniego szlachcica jest odstęp 5ms? Musiałbyś się spocić, bo teraz nie rozumiem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry