*zakończone* 14 Świat 100 - Długość nocy

Długość nocy?


  • W sumie głosujących
    666
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser40095

Guest
W sumie najmniej znacząca ankieta. Dałem na 7 :) Chociaż propozycja Bizona mi się podoba :)
 

Doktor Hałs312

Szlachcic
Wynik reakcji
7.971
8, 9 to przesada a wstawanie na 7 to katorga. 8 godzin, tyle ile normalna ludzka istota powinna spać co noc. Ha, choć raz się z Keymilem nie zgadzam.
 

DeletedUser182800

Guest
To rozumiem, że wszyscy patrzą w kontekście weekendów, że problemem jest wstać przed 7 czy coś? ^^
 

DeletedUser133092

Guest
A ja mam pewne spostrzeżenie choć pewnie utonie w spamie, który i tak nic nie zmieni bo przecież liczy się głos a nie to czy ktos napisze "a ja uważam że..."

Ankieta 01. pojawiła eis Wczoraj, 14:08

ale informacja na pw plemion dzisiaj
Świat 100! Plemiona-Team 22.12. 10:00


i ankietowanie przebiega w takim expresowym tempie że zapewne wielu graczy nie zdąży dokonać jakiegokolwiek wyboru a juz połowa ankiet bedzie przyklepana.
Czyli co liczą sie tylko stali forumowi krzykacze i kto ma szybki refleks i nie ma zajęć przed samymi świętami.

A może po prostu co ma byc przyklepane to będzie bo grupa która decyduje klika a reszta się nie koniecznie liczy?
 

DeletedUser177479

Guest
a widziałaś jaka większość była przy obecnie zamkniętych ankietach? to jest tak jak z sondażami :)

Świat z rycerzem?
TAK 408 83,27%
NIE 82 16,73%

Noc?
TAK 243 90,33%
NIE 26 9,67%

Świat z kościołem?
TAK 83 15,37%
NIE 457 84,63%
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser57768

Guest
Sen ważna rzecz ale w zupełności dla zdrowotności wystarcza 6 godz. Później pilnuj dobytku :p
Dłuższy sen = mniej aktywnej gry=strata czasu ... .
 

DeletedUser132821

Guest
wyjdźmy z zalozenia ze to gra.

standard 8h, to moja propozycja, to ze mamy s100 nie znaczy ze to ma zmienic nasze zycie tak bardzo.
choc i tak w sumie tysiace ludzi wtopilo przez to wiele marzen

--------------------------------------------------------------

wyjdźmy z zalozenia ze to gra.

standard 8h, to moja propozycja, to ze mamy s100 nie znaczy ze to ma zmienic nasze zycie tak bardzo.
choc i tak w sumie tysiace ludzi wtopilo przez to wiele marzen
 
Status
Zamknięty.
Do góry