*zakończone* 13 Świat 100 - Przedmioty rycerza

Przedmioty rycerza?


  • W sumie głosujących
    890
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
12.832
Ankieta 13.

Jakimi przedmiotami powinien dysponować rycerz na świecie 100?
Starymi czy nowymi?
O różnicach do poczytania tutaj.

Opcji rycerz + brak przedmiotów nie bierzemy pod uwagę, bo czyni ona tę jednostkę (wybraną tak ogromną przewagą głosów) praktycznie nieużyteczną po początkowej fazie rozgrywki.
 

DeletedUser188424

Guest
Stare tylko iwyłącznie, nowe - a dokładniej nowy ogień - za bardzo ustawia początkową rozgrywkę. ;d
 

BHAK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
546
juz raz na ogniu wtopilem przy pierwszym przejeciu:D

Tylko raz :p
Ja mam tego farta, że mając nie więcej niż 5 wiosek wpadałem pełnym offem na ogień i to najczęściej mając 80% morale...


Jak dla mnie dobrze by było, żeby pod tym względem były "równe szanse" nie zależne od szczęścia w wylosowaniu przedmiotów, więc jestem za starymi przedmiotami :s
 

DeletedUser

Guest
A ja za nowymi, trzeba rozruszać te ustawienia, bo jak ktoś zauważył wszędzie są najbardziej oczywiste:p
 

DeletedUser183387

Guest
Pomyliły mi się :DD Zaznaczyłem nowe, ale stare lepsze. Ogień to zupełna losowość, masz farta, masz ogień i jesteś nietykalny na początku.

Masz pecha, robisz pierwsze przejęcie i wtapiasz się na nagły ogień. Bardzo fajny przedmiot, ale... nie. Na s82 nie było i dobrze się grało :D

Ale tu pewnie nowe wygrają ;/
 

DeletedUser

Guest
Ale w plemieniu masz 100 graczy, więc statystycznie każdy plemię ma tyle samo zapałek:)
Czyli jednak umiejętności organizacji dają tutaj sporo
 

DeletedUser168247

Guest
Stare, bo jak ktoś dostanie ogień to jest whey do przodu na początku rozgrywki, a to na prawdę sporo daje:)
 

DeletedUser183387

Guest
Teoretycznie tak, każdy ma tyle samo.

Ale w praktyce, to zmienia cały plan na grę. Aż szkoda atakować bez skanu, a przecież to jest ważny element gry. Wszystko jest fajnie dopóki się nie okazuje, że Twój jedyny off leży tylko dlatego, że komuś akurat wylosował się ogień i zrobił sobie jakieś marne 400-600 katasów :D

Ogień jest fajny, jak rozdajesz karty. Jak jesteś w tyle, przeciwnik który jest lepszy i do tego ma ogień jest dla ciebie całkowicie nietykalny aż do fazy 5+ offów.
 

DeletedUser188424

Guest
10k katas z ogniem to jest ~34 offy

licząc, że plemię będzie miało to 100 osób to.. eh, znowu będą bunkry nie do dotknięcia. ;x
 

DeletedUser

Guest
ale wygrywa warunek dominacji do zwycięstwa, więc nie trzeba się bać, że akurat odkrycia będą nie do ruszenia;)
 

DeletedUser188424

Guest
Warunek zwycięstwa tutaj nie ma nic do rzeczy akurat, fronty też są ciężkie do przełamania jak masz rycki z ogniem na nich. ;)
 

DeletedUser164037

Guest
Nowe przedmioty to różnice kosmetyczne w procentach oraz ten newralgiczny ogień. Pokażmy, że umiemy grać, a nie liczmy na farta: "dostane ogień to mnie nikt nie pokona"... Taki ogień na 1-2gi przedmiot to totalna przepaść i możliwość grania 10off:1deff na pierwszych kilkunastu wioskach :(
 

DeletedUser183387

Guest
O. O. Wracają stare do łaski. Jakbyśmy przegrali jednym głosem, to zgłaszam zażalenie, że chcę zmienić swój głos :D Wybrałem nowe czystym przypadkiem.
 

DeletedUser40095

Guest
Stare... Dlaczego? Ponieważ nowe przedmioty to nie jest żadne urozmaicenie, a ogromny bonus dla farciarzy którzy z miejsca znaleźli Ogień. Stare przedmioty są bardziej zbilansowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry