*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Flagi?


  • W sumie głosujących
    1.135
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
widzę że flagi zostały przepchnięte, cóż., mam nadzieje że support zablokuje możliowści korzystania z nich z poprzednich światów oraz oczywiscie zablokuje ich kupno za punkty premium, w przeciwnym razie tworzenie tego świata wgl mija się z celem :)

czego nie rozumiesz w zasadach "Flag"? jeśli będą, to na takich zasadach jak wszędzie..
 

DeletedUser39791

Guest
Ponad 1000 oddanych głosów ,czyli może 1/10 ogółu graczy jaki będzie grał a raczej jaki chciał grać. Z flagami jest tak ,że jakby nie było flag to osoby z flagami i tak by zagrały ,bo przecież nic nie tracą ,a ludzie bez flag w szczególności weterani nie zagrają na świecie z flagami , bo ich nie mają, w szczególności ludzi którzy planowali wbić na setny i zagrać tutaj swoją ostatnią grę . no i w takim układzie chyba nie zagrają ;) I proszę nie kłamać ,że flagi nie dają prawnie nic . Przegłosowaliśmy 7-dniową ochronę początkową ,więc przez 7 dni prawie nici z farm bo barby będą tak oblegane ,że jeden atak może 3 surowce przyniesie ,po 1 z każdego rodzaju. A więc na początku większości ludzi będzie szło w eko , no i tutaj zaczynają się flagi ,gdzie ktoś będzie miał 4 procentowy bonus do surowców ,a ktoś inny 16 procentowy. I to niby jest wyrównana rozgrywka? I Ci wszyscy ,którzy krzyczą że flagi prawie nic nie dają ,pytam się czemu kłamiecie? Przecież to ogromny bonus ,gracze z flagami będą mieli ogromną przewagę. I nie kłamcie ,że zbieraliście te flagi specjalnie na setny ,bo nikt nie wiedział jak to będzie. Z flagami ,tacy weterani jak ja, na pewno nie zagrają bo nie widzą w tym sensu.
 

DeletedUser181587

Guest
Weterani ja i nowicjusze nie będą chcieli grać na siatach z flagami.

Dla mnir świat z flagami jets nie fer bo od poczatku ktoś ma przewage i nie każdy startuje z równymi szansami...flagi to takie "darmy dla ubogich"
 

KACZELNIK

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.655
Ponad 1000 oddanych głosów ,czyli może 1/10 ogółu graczy jaki będzie grał a raczej jaki chciał grać. Z flagami jest tak ,że jakby nie było flag to osoby z flagami i tak by zagrały ,bo przecież nic nie tracą ,a ludzie bez flag w szczególności weterani nie zagrają na świecie z flagami , bo ich nie mają, w szczególności ludzi którzy planowali wbić na setny i zagrać tutaj swoją ostatnią grę . no i w takim układzie chyba nie zagrają ;) I proszę nie kłamać ,że flagi nie dają prawnie nic . Przegłosowaliśmy 7-dniową ochronę początkową ,więc przez 7 dni prawie nici z farm bo barby będą tak oblegane ,że jeden atak może 3 surowce przyniesie ,po 1 z każdego rodzaju. A więc na początku większości ludzi będzie szło w eko , no i tutaj zaczynają się flagi ,gdzie ktoś będzie miał 4 procentowy bonus do surowców ,a ktoś inny 16 procentowy. I to niby jest wyrównana rozgrywka? I Ci wszyscy ,którzy krzyczą że flagi prawie nic nie dają ,pytam się czemu kłamiecie? Przecież to ogromny bonus ,gracze z flagami będą mieli ogromną przewagę. I nie kłamcie ,że zbieraliście te flagi specjalnie na setny ,bo nikt nie wiedział jak to będzie. Z flagami ,tacy weterani jak ja, na pewno nie zagrają bo nie widzą w tym sensu.
Nie chcesz to nie graj, jest tyle opcji, że zawsze każdy by znalazł coś, przez co nie zagra.
Jak masz jaja by zagrać i chcesz sobie udowodnić, że jeszcze potrafisz to skończ płakać. Jak chcesz prywatnego przedszkola dopasowanego do twoich potrzeb to nie ta gra.
 

Lord Hienas

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
981
Prędkość: 1 [aby umożliwić grę jak największej liczbie osób parametry prędkościowe nie podlegają dyskusji]

No i żeby umożliwić gre największej liczbie graczy również damy flagi hahaha ;p Niepotrzebna ankieta bez flag i tyle, ma zagrać jak najwięcej osób.
 

DeletedUser18304

Guest
Wygrała opcja przy której było najwięcej głosów.. Na tym polegają ankiety, kompletnie nie rozumiem Twojego oburzenia.

I tyle.



Jakoś mnie nie ruszają łzy leśnych dziadków, ludzi co to na każdym świecie inny nick muszą mieć i robić z niego wielką tajemnicę, oszustów, zdrajców itd. którzy także potrzebują nowych nicków co świat i całej masy innych graczy. Każdy możliwość głosu miał.


Świat i tak się zapełni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.084
Weterani ja i nowicjusze nie będą chcieli grać na siatach z flagami."

będę się za nich modlił i kibicował im na s101 lub innym gdzie nie ma flag.
Jeśli swój występ uzalezniali tylko od tego czy będą flagi to już wiem na starcie, ze jest to ekipa niewarta uwagi i to, że ich nie będzie jedynie zaoszczędzi im czas.

Dobry gracz i dobra ekipa poradzi sobie w każdych warunkach. Są tutaj ludzie, którzy mogą grać na każdych ustawieniach i osiągać sukcesy.
 

DeletedUser84926

Guest
Cóż, jeżeli flagi będą miały miejsce na tym świecie to nie pozostaje nic innego jak czekanie na świat 101 :)
 

DeletedUser

Guest
Flagi wygrały:D
No to już ładuję 13k PP w rozbudowę mojego arsenału buhahahah:*
 

DeletedUser39791

Guest
Flagi wygrały:D
No to już ładuję 13k PP w rozbudowę mojego arsenału buhahahah:*

Flagi wygrały ,ale to nie jest ostateczny wynik :p Przypominam ,że ta ankiet jest jedynie opiniotwórcza ,więc nie wiadomo czy fagi się pojawią ;) Ale ładuj te swoje 13k pp w flagi ,mi to nie zaszkodzi xd
 
Status
Zamknięty.
Do góry