*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Flagi?


  • W sumie głosujących
    1.135
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser40095

Guest
Już mi się nawet czytać odechciało.

Zagłosowałem za flagami. Pierwszy raz na świecie z flagą pojawiłem się na S68, chwilę pograłem bo mnie Niszczyciele rozwalili. Rozegrałem cały S72, a teraz zamierzam grać do końca na S88. Nie wiem czy mam dużo flag, ale nie narzekam.

Dlaczego zagłosowałem za flagami. Ponieważ uwielbiam urozmaiconą rozgrywkę i elementy które zmuszają do myślenia. Tak jest z flagami. Nie dają jakiś ogromnych bonusów - 10% do prędkości rekrutacji? Z jedną wioską co zrekrutuję? Z większą liczbą wiosek sprawa się raczej zaczyna zacierać. Może bonus do ataku? Maksymalnie daje 10% (dzięki podniesieniu parametrów flag pierwszy raz dzisiaj taki bonus od flagi widziałem). Natomiast tutaj mówimy o jednym ataku, czyli nawet przy 10% dopiero 10 zagród daje jedną więcej. Ludzie... szczegóły - mało istotne szczegóły.

No i oczywiście uważam, że w tej kwestii ankieta jest bezcelowa. Pakiet 3 flag kosztuje 100PP. Owi gracze, którzy jakiś czas nie grali, będą chcieli chociaż trochę nadrobić swoje braki. To oznacza zarobek dla InnoGames. Flagi na S100 będą.

--------------------------------------------------------------

No i super. Twoim tokiem rozumowania wszyscy głosujmy za giełdą PP. Przecież dobrzy gracze muszą być przygotowani na s100. Czyż nie?

Nad giełdą nie ma co głosować. Jestem przekonany, że ona będzie :)
 

DeletedUser95558

Guest
akurat ta ankieta jest cholernie oczywista, na flagi głosują tylko ci, którzy już je posiadają

dla wyrównania szans powinno być bez flag

głosowałem na bez flag, pomimo tego, że je posiadam
 

DeletedUser164037

Guest
Ogólnie to tak: przesiadka z flagi szarej na czarną daje kosmiczną przewagę... Jeśli świat będzie z farmieniem, to 3-4 dni i się wszystko zamieni w LK rush. Najskuteczniejsza taktyka na najszybszy rozwój w tolerancyjnej okolicy. I teraz tak, z najniższych do czarnej masz 16% szybszą rekrutację. To nie działa tak, że ty zrobisz 100lk, czarnoflagowiec 116, działa to w drugą stronę.
Ty robisz 84lk w czasie gdy on 100. Zatem ~20% przewagi. Wiadomo, więcej lk w krótszym czasie, to szybsze odskakiwanie konkurencji. Idąc dalej tym krokiem: im szybciej farmisz więcej, tym szybciej masz surkę na nietylko lk. I np. lecą topory do produkcji 24/7 2 dni wcześniej. I tak dalej, i tak dalej. Dochodzisz do grubasa bez flag, to gwarantuję, że czarnoflagowiec już będzie miał karetę.

Oczywiście wszystko zależy od okolicy, ale mam nadzieję, że zarysowałem schemat o co mi chodzi. Mieć flagi albo nie mieć wychodzi na to samo, co mieć bonusy 20% do wszystkich surek na świecie bez farmienia albo ich nie mieć. Tyle w temacie.
 

DeletedUser189979

Guest
No i super. Twoim tokiem rozumowania wszyscy głosujmy za giełdą PP. Przecież dobrzy gracze muszą być przygotowani na s100. Czyż nie?

Gracze nic nie muszą ale mają możliwości, które mogą wykorzystać jeśli będą mieli taką wolę.
 

DeletedUser40095

Guest
No i super. Twoim tokiem rozumowania wszyscy głosujmy za giełdą PP. Przecież dobrzy gracze muszą być przygotowani na s100. Czyż nie?

W sumie tak myślę nad tym co napisałeś. W przypadku flag będziemy mieli trzy kategorie graczy:
1- Kiepskich graczy, którym i milion czarnych flag nie pomoże, ponieważ nie będą potrafili wykorzystać tego co mają.
2- Dobrych graczy, którzy będą dopiero zdobywali flagi.
3- Dobrych graczy, którzy będą potrafili wykorzystać tą niewielką przewagę.

Jakie jest moje zdanie? Narzekają gracze, którym i te flagi by nie pomogły. Jak dla mnie dobry gracz to taki, który chce się rozwijać. Nie tylko konto, ale i umiejętności. Szereg eksperymentów dowodzi, że mając silną konkurencję odnosimy najlepsze wyniki. Osobiście wolałbym przegrać po interesującej rozrywce, gdzie dałem z siebie wszystko, niż wygrać w nudnej walce. Dla tych nowych graczy świat z flagami może być jedynie dodatkowym impulsem do tego aby dać z siebie wszystko.
 

DeletedUser140914

Guest
Już tłumaczę:)
W opinii graczy ze "starych" światów poziom tam jest wielokrotnie wyższy.
Nie otrzymujesz tam flag, ale zbierasz o wiele cenniejsze doświadczenie niż lemingi z "nowych" światów.
Oznacza to, że w konfrontacji tak super gracza ze starych światów, potrzeba pewnego ułatwienia dla słabego z nowych i stąd ten z nowych światów ma ileś tam flag więcej:)

Szanse są równe:)

yhy... a co z graczami dobrymi którzy sobie te flagi zbierali, będą się chwalić że są dobrzy a wykorzystują flagi... no proszę Cie
lemingi z nowych światów i tak ich nie wykorzystają, by podnieść swój poziom... wykorzystują je tylko tacy ludzie jak Ty by łatwym kosztem się wybić...

A jeśli ktoś na ten 100 świat szykował się i zbierał te flagi od dłuższego czasu na x światach by je na nim wykorzystać?

to niech sobie zagra na innym świecie z flagami, to jest świat jubileuszowy, który może przyciągnąć dużą grupę starych graczy a to mu w tym na pewno nie pomoże... a nowi i tak nie przybędą bo są flagi...

Nie rozumiem czemu hipokryzja się szerzy. Raz jest wielki płacz na dodatkowe surki za pp, a flagi to przecież dokładnie to samo. Zrozumcie:
TU WRACAJĄ LUDZIE Z CZASÓW, KIEDY FLAG NIE BYŁO !

Nie jestem przeciwko flagom z powodu, że ich nie mam, bo te jakieś najważniejsze jasno-niebieskie do rekrutacji, monet, surek, farmienia bym znalazł. Zakładam jednak, że świat taki jak ten, skoro ma być prestiżowy i większość nie chce kupowania surek za pp, to ma być świat równy dla każdego. Bez surki z giełdy, bez budowania 20% taniej, bez bonusów 20%(nawet tych dla powracających), bez flag dających 20% czy więcej surek, czy szybszą rekrutację. Niech każdy ma równe szanse i pokaże co potrafi. Potem będą głupie sytuacje i tłumaczenie: "pojechałeś mnie, bo miałeś czarną flagę i przez to lepszy rozwój", na tej samej zasadzie co teraz np. na światach z PP - "kupowałeś surki, to masz więcej lk".

Brawo, popieram wypowiedź!

Niby dlaczego ustawienia mają preferować osoby, które grają od czasu do czasu kosztem graczy wytrwałych lub tych którzy tą grę finansują między innymi przez zakup pakietów flag?

Mam też czarne flagi i nie widzę powodu abym nie mógł ich używać, a ludzie którzy wracają z dawnych światów powinni przygotować się na nową rzeczywistość.
Nic mnie nie obchodzą tłumaczenia że ktoś miał więcej PP. Dobry gracz PP zdobędzie i nie wyda na to złamanego grosza.

hahah Twoje wypowiedzi są tak "zabawne", że aż boli...
znalazł się samarytanin, który chce czyimś kosztem wspomagać rozwój gry... piszesz o finansowaniu a potem, że nie wydasz ani grosza... ;<
ludzie szykujący się na długą rozgrywkę wydadzą więcej PP grając długodystansowo, niż taki co kupi kilka flag... albo taki co Ty, co to flagi zdobywa po zagrał na kilku światach do 5 wiosek i flagi sobie pozbierał, wbije na s100 żeby powalczyć o topke i się popodniecać, wyda swoje darmowo zdobyte flagi i zniknie przy 20 wioskach ze świata...
właśnie tacy gracze psują przyjemność z tej gry i rywalizację !!

są specjalne światy gdzie można kupować flagi, czy dodatkowe surowce, czy przyspieszyć rozwój wioski, i tam sobie wydawajcie kase, co tam Wam szkoda ??

powtarzam jak chcecie flagi, to niech każdy startuje z taką samą ilością flag, a potem sobie możesz dokupować ile chcesz, wtedy będę miał tym większą przyjemność, że Cie rozwaliłem, a jeśli taka osoba rozwali mnie to przynajmniej będę widział że wydałeś kasę na flagi i wspomogłeś rozwój gry :)
 

DeletedUser189979

Guest
System flag na dłuższą metę premiuje graczy którzy są uczciwi. Jeśli ktoś jest oszustem to na świecie z flagami będzie miał trudniej. Jego dorobek zwykle jest niewielki bo do kolejnych oszustw potrzebuje nowej tożsamości a to wiąże się z utratą flag z poprzednich światów.
 

DeletedUser

Guest
System flag na dłuższą metę premiuje graczy którzy są uczciwi. Jeśli ktoś jest oszustem to na świecie z flagami będzie miał trudniej. Jego dorobek zwykle jest niewielki bo do kolejnych oszustw potrzebuje nowej tożsamości a to wiąże się z utratą flag z poprzednich światów.

Nie każdy gra na światach z flagami.
 

DeletedUser

Guest
227 do 227, piękna ankieta.

Flagi są fajne, choć na świecie bez farmienia mogą być toksyczne... Bardzo chciałbym to zobaczyć :D
 

DeletedUser49796

Guest
Nieprawda
również weterani dwóch lub wiecej światów ;)

Jesli 100 traktujemy jako małe podsumowanie to flagi jak najbardziej powinny być.

One są bardzo istotnym elementem rozgrywki
 

DeletedUser57768

Guest
Mam flagi i nawet ich używam ,jednak gra jeśli ma być uczciwa powinna być bez flag i punktów przywilejów za pp (też mam pp). Po prostu czystą uczciwą zabawą ...ktoś jest lepszy to trudno .Przegrywać też trzeba umieć .
 

DeletedUser140914

Guest
Jesli 100 traktujemy jako małe podsumowanie to flagi jak najbardziej powinny być.

One są bardzo istotnym elementem rozgrywki

no chyba więcej światów jest bez flag prawda ? więc jako podsumowanie nie powinno ich być, nietrafna uwaga kolego ...
 

DeletedUser

Guest
Kmax, ustaliliśmy już, że aby mieć istotny zasób flag to trzeba dłużej grać na świecie z flagami, gdzie grają same cieniasy.
Zgodnie z tym twierdzeniem, powtarzanym w kółko przez prosów ze światów bez nowych funkcji premium, nie istnieje dobry gracz na takim świecie, więc i dobry gracz nie ma zasobu flag.
Oznacza to, że moje równanie obrazuje każdy przypadek tj słabi gracze nadrabiają brak doświadczenia flagami, więc rozgrywka będzie wyrównana, za czym jak sam określiłeś, jesteś.

:D
 
Wynik reakcji
1.062
Teraz nie ma czasu na nadrabianie doświadczenia, bo było na to 100 światów na zdobywanie umiejętności i tak dalej.
a flagi to coś innego tutaj nie ma nic związanego z tym, bo to jest dodatek, który powiększa mniej lub więcej jakiś parametr gry na przykład rekrutacje.
 

DeletedUser140914

Guest
zawsze jacyś szaleńcy się znajdą którzy tam grają :p
 

DeletedUser

Guest
Był czas na zdobywanie doświadczenia, był czas na wbijanie flag.
Macie lepsze doświadczenie, bo jesteście prosami ze światów bez farmy o 100x poziomie.
Chcecie równego poziomu to dajcie cieniasom z parzystych światów ich flagi i będą mieli mniejszy dystans do nadrobienia w stosunku do takich zawodowców.

Bo oczywiście opcje, że boicie się zjechania przez ogórków z parzystych światów, z góry wyłączam:)
w końcu na światach bez farmy grają jedynie nieustraszeni:p
 

DeletedUser140914

Guest
ale podaj w końcu jakiś inny argument Żabcia :p

kończę rozmowę, bo możemy mówić swoje a ludzie wbijają i tak głosują bez czytania tego, więc co będzie to się okaże
mam tylko nadzieję, że jak będą flagi to administracja coś wymyśli by nie było takich różnic, że jeden 80 a drugi 0
 

DeletedUser189979

Guest
yhy... a co z graczami dobrymi którzy sobie te flagi zbierali, będą się chwalić że są dobrzy a wykorzystują flagi... no proszę Cie
lemingi z nowych światów i tak ich nie wykorzystają, by podnieść swój poziom... wykorzystują je tylko tacy ludzie jak Ty by łatwym kosztem się wybić...



to niech sobie zagra na innym świecie z flagami, to jest świat jubileuszowy, który może przyciągnąć dużą grupę starych graczy a to mu w tym na pewno nie pomoże... a nowi i tak nie przybędą bo są flagi...



Brawo, popieram wypowiedź!



hahah Twoje wypowiedzi są tak "zabawne", że aż boli...
znalazł się samarytanin, który chce czyimś kosztem wspomagać rozwój gry... piszesz o finansowaniu a potem, że nie wydasz ani grosza... ;<
ludzie szykujący się na długą rozgrywkę wydadzą więcej PP grając długodystansowo, niż taki co kupi kilka flag... albo taki co Ty, co to flagi zdobywa po zagrał na kilku światach do 5 wiosek i flagi sobie pozbierał, wbije na s100 żeby powalczyć o topke i się popodniecać, wyda swoje darmowo zdobyte flagi i zniknie przy 20 wioskach ze świata...
właśnie tacy gracze psują przyjemność z tej gry i rywalizację !!

są specjalne światy gdzie można kupować flagi, czy dodatkowe surowce, czy przyspieszyć rozwój wioski, i tam sobie wydawajcie kase, co tam Wam szkoda ??

powtarzam jak chcecie flagi, to niech każdy startuje z taką samą ilością flag, a potem sobie możesz dokupować ile chcesz, wtedy będę miał tym większą przyjemność, że Cie rozwaliłem, a jeśli taka osoba rozwali mnie to przynajmniej będę widział że wydałeś kasę na flagi i wspomogłeś rozwój gry :)

Piszę o tym że są ludzie którzy wydają pieniądze na tą grę i ja ich szanuję bo dzięki nim taki ktoś jak ja może pobawić się w fajną grę pieniędzy nie wydając.
Kolego grając na kilku światach do 5 wiosek praktycznie nie da się wbić czarnych flag a ja takie posiadam. Zresztą to że gram znacznie dłużej niż do 5 wiosek wynika z moich statystyk. To jest do sprawdzenia także proszę nie insynuować na forum takich rzeczy. Światy 64 i 66 grałem do ich zakończenia ilość punktów w mln. Obecnie świat 88 1,3 mln punktów i arkadia ponad 5mln punktów.

Co to znaczy "wyda swoje darmowo zdobyte flagi"? Czy kolega wie na czym polega system flag? Flag się nie wydaje bo są one na trwałe przypisane do właściciela i można je przenosić między światami.

Kolego już wcześniej napisałem że ja kasy nie wydaję i nie mam nic przeciwko temu że ktoś wydaje. Bo dzięki temu firma zarabia i utrzymuje tą całą zabawę również dla tych co kasy nie wydają. To oczywiste jest że osoba która wydaje kasę powinna mieć preferencje. Firma pozwoliła jednak graczom zarabiać PP dzięki czemu nie musisz wydawać kasy aby korzystać z przywilejów dostępnych osobom wydającym swoje pieniądze.

Dzięki takiej filozofii jest wielu szczęśliwych :
- firma bo zarabia i ma wielu graczy którzy popularyzują ją w swoich środowiskach
- gracze z kasą bo mają preferencje pozwalające im uzyskać przewagę
- gracze z umiejętnościami a bez kasy - bo mogą zarobić PP dzięki inteligencji i umiejętnościom

Co to znaczy że "cię rozwaliłem"? Gra nie przewiduje agresji na osobę. Umożliwia jedynie podbicie wiosek innego gracza. Proszę się tego trzymać a kto komu coś podbije to się okaże jak się kiedyś spotkamy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry