*zakończone* 12 Świat 100 - Flagi

Flagi?


  • W sumie głosujących
    1.135
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser164037

Guest
Zdecydowanie nie. Hipotetycznie: wracają osoby pokroju CMS'a i po 50 światach przerwy flag nie mają żadnych. A taki Kmicic wbija i od samego startu robi 50lk więcej dziennie :( Flagi to PP, a przecież na PP każdy tak płacze i narzeka, czyż nie?
 

DeletedUser140914

Guest
popieram kolegę wyżej, co to w ogóle za wymysł flagi... ;/
przykładowo grając na starszym świecie x z flagami i osoba nazbierała sobie ich dużo, a druga osoba grała na wcześniejszym swiecie y ale bez flag... i obie startują na świecie nowym z flagami, podkreślam nowym świecie, czyli nowa rozgrywka, więc dlaczego ktoś ma mieć przewagę bo sobie grał na jakimś tam świecie ??? ;< w takim razie ja grałem na światach bez flag i to bardzo długo nawet do końca więc poproszę za te światy komplet flag !! na nową rozgrywkę !!

podkreślam nowy świat nowa rozgrywka, jeśli już mają być jakieś flagi, to niech każdy startuje od zera, a nie przenosi je z innych światów!!
mam nadzieję, że nawet jeśli ta ankieta przejdzie support jej nie wprowadzi ;}
 

DeletedUser

Guest
Ale przecież ktoś już napisał bardzo słusznie, że równie dobrze trzeba zabronić posiadania doświadczenia, bo tacy gracze się lepiej rozwijają...
Chcecie mieć równe szanse to flagi je wyrównają. Uważacie, że gracze grający na swiatach z flagami są cieniasami to rozwalicie ich z flagami, czy bez:) No chyba się nie boicie?
 

DeletedUser183387

Guest
Moim zdaniem to, że część "zasobów" przechodzi ze świata na świat to właśnie urok tej gry.
Wszyscy się tak przygotowywali na s100 a tu nagle zonk.

Kto by przecież pomyślał, że na s100 będą flagi. Nie godzi się xD
 

DeletedUser

Guest
Hehe no dokładnie:p
I tak jak napisałem, nie przejmujcie się, flagi mają tylko leszcze ze światów parzystych, rozwalicie ich nawet z tymi flagami:*
 

DeletedUser140914

Guest
Ale przecież ktoś już napisał bardzo słusznie, że równie dobrze trzeba zabronić posiadania doświadczenia, bo tacy gracze się lepiej rozwijają...
Chcecie mieć równe szanse to flagi je wyrównają. Uważacie, że gracze grający na swiatach z flagami są cieniasami to rozwalicie ich z flagami, czy bez:) No chyba się nie boicie?

ludzie czy wy czasem używacie rozumu? jak niby to wyrównuje szanse, skoro ewidentnie daje przewagę, tak jak ktoś tu pisał ma uzbierane już 80 flag ? z doświadczeniem jest tak, że osoba która chce się nauczyć grać może poczytać i szybko je zdobędzie, poza tym jest opcja "opiekuna" i ktos ją może poprowadzić... a niby jak ja mam nazbierać flagi? co poczytam sobie o nich i je dostane ?

wnioskuję, że masz doświadczenie, więc po co Ci flagi, bo na pewno masz ich od groma skoro je chcesz...

poza tym ja "płacę za rozgrywkę" w postaci zakupu KP i menadżera, więc dlaczego ktoś ma mieć większe szanse w postaci flag ?
 

DeletedUser18304

Guest
a niby jak ja mam nazbierać flagi? co poczytam sobie o nich i je dostane ?

poza tym ja "płacę za rozgrywkę" w postaci zakupu KP i menadżera, więc dlaczego ktoś ma mieć większe szanse w postaci flag ?
Możesz sobie zrobić teraz konta na światach z flagami - zdążysz pewnie za handlarza mieć zieloną flagę jakąś, z kilku światów kilka i już nie będziesz do tyłu. Albo od biedy kup sobie jakieś. 100 pp za pakiet - zależy, czy masz szczęście.
 

DeletedUser

Guest
Już tłumaczę:)
W opinii graczy ze "starych" światów poziom tam jest wielokrotnie wyższy.
Nie otrzymujesz tam flag, ale zbierasz o wiele cenniejsze doświadczenie niż lemingi z "nowych" światów.
Oznacza to, że w konfrontacji tak super gracza ze starych światów, potrzeba pewnego ułatwienia dla słabego z nowych i stąd ten z nowych światów ma ileś tam flag więcej:)

Szanse są równe:)
 

DeletedUser189979

Guest
Flagi preferują bogatych lub wytrwałych.
Należę do tej drugiej grupy przez istnienie pierwszej.
Flagi - tak.
 

DeletedUser180001

Guest
Zdecydowanie nie, jak bym miał dopisywać flagę do każdej wsi to chyba by nie starczyło dla wsi deffensywnych.
 

DeletedUser189979

Guest
Czy prostym rozwiązaniem byłoby zatem preferowanie wsi ofensywnych?
 

DeletedUser190958

Guest
Bez flag! Jeśli ktoś gra na świecie bez flag nie nadrobi ich tak szybko. Flagi = przewaga przed rozpoczęciem gry. A na świecie 100 niech każdy ma jak najbardziej wyrównane szanse na początku.
 

DeletedUser189979

Guest
Bez flag! Jeśli ktoś gra na świecie bez flag nie nadrobi ich tak szybko. Flagi = przewaga przed rozpoczęciem gry. A na świecie 100 niech każdy ma jak najbardziej wyrównane szanse na początku.

A jeśli ktoś na ten 100 świat szykował się i zbierał te flagi od dłuższego czasu na x światach by je na nim wykorzystać?
 

DeletedUser154089

Guest
No to ta ankieta mnie niemiło zaskoczyła, chciałem wrócić po dość długiej przerwie tak jak wiele osób i nigdy nie grałem z flagami. Myślę, że wiele osób które chciały by wrócić do plemion po długiej przerwie zniechęci ta opcja.
 

DeletedUser164037

Guest
A jeśli ktoś na ten 100 świat szykował się i zbierał te flagi od dłuższego czasu na x światach by je na nim wykorzystać?

To niech ten ktoś hipotetycznie przyjmie, że ma te flagi czarne wszystkie i może sobie używać, tak jak każdy inny gracz na świecie. Wtedy braku flag nie zauważysz :)

Nie rozumiem czemu hipokryzja się szerzy. Raz jest wielki płacz na dodatkowe surki za pp, a flagi to przecież dokładnie to samo. Zrozumcie:
TU WRACAJĄ LUDZIE Z CZASÓW, KIEDY FLAG NIE BYŁO !

Nie jestem przeciwko flagom z powodu, że ich nie mam, bo te jakieś najważniejsze jasno-niebieskie do rekrutacji, monet, surek, farmienia bym znalazł. Zakładam jednak, że świat taki jak ten, skoro ma być prestiżowy i większość nie chce kupowania surek za pp, to ma być świat równy dla każdego. Bez surki z giełdy, bez budowania 20% taniej, bez bonusów 20%(nawet tych dla powracających), bez flag dających 20% czy więcej surek, czy szybszą rekrutację. Niech każdy ma równe szanse i pokaże co potrafi. Potem będą głupie sytuacje i tłumaczenie: "pojechałeś mnie, bo miałeś czarną flagę i przez to lepszy rozwój", na tej samej zasadzie co teraz np. na światach z PP - "kupowałeś surki, to masz więcej lk".
 

DeletedUser189979

Guest
No to ta ankieta mnie niemiło zaskoczyła, chciałem wrócić po dość długiej przerwie tak jak wiele osób i nigdy nie grałem z flagami. Myślę, że wiele osób które chciały by wrócić do plemion po długiej przerwie zniechęci ta opcja.

Niby dlaczego ustawienia mają preferować osoby, które grają od czasu do czasu kosztem graczy wytrwałych lub tych którzy tą grę finansują między innymi przez zakup pakietów flag?

--------------------------------------------------------------

To niech ten ktoś hipotetycznie przyjmie, że ma te flagi czarne wszystkie i może sobie używać, tak jak każdy inny gracz na świecie. Wtedy braku flag nie zauważysz :)

Nie rozumiem czemu hipokryzja się szerzy. Raz jest wielki płacz na dodatkowe surki za pp, a flagi to przecież dokładnie to samo. Zrozumcie:
TU WRACAJĄ LUDZIE Z CZASÓW, KIEDY FLAG NIE BYŁO !

Nie jestem przeciwko flagom z powodu, że ich nie mam, bo te jakieś najważniejsze jasno-niebieskie do rekrutacji, monet, surek, farmienia bym znalazł. Zakładam jednak, że świat taki jak ten, skoro ma być prestiżowy i większość nie chce kupowania surek za pp, to ma być świat równy dla każdego. Bez surki z giełdy, bez budowania 20% taniej, bez bonusów 20%(nawet tych dla powracających), bez flag dających 20% czy więcej surek, czy szybszą rekrutację. Niech każdy ma równe szanse i pokaże co potrafi. Potem będą głupie sytuacje i tłumaczenie: "pojechałeś mnie, bo miałeś czarną flagę i przez to lepszy rozwój", na tej samej zasadzie co teraz np. na światach z PP - "kupowałeś surki, to masz więcej lk".

Mam też czarne flagi i nie widzę powodu abym nie mógł ich używać, a ludzie którzy wracają z dawnych światów powinni przygotować się na nową rzeczywistość.
Nic mnie nie obchodzą tłumaczenia że ktoś miał więcej PP. Dobry gracz PP zdobędzie i nie wyda na to złamanego grosza.
 

DeletedUser164037

Guest
Niby dlaczego ustawienia mają preferować osoby, które grają od czasu do czasu kosztem graczy wytrwałych lub tych którzy tą grę finansują między innymi przez zakup pakietów flag?

--------------------------------------------------------------



Mam też czarne flagi i nie widzę powodu abym nie mógł ich używać, a ludzie którzy wracają z dawnych światów powinni przygotować się na nową rzeczywistość.
Nic mnie nie obchodzą tłumaczenia że ktoś miał więcej PP. Dobry gracz PP zdobędzie i nie wyda na to złamanego grosza.

No i super. Twoim tokiem rozumowania wszyscy głosujmy za giełdą PP. Przecież dobrzy gracze muszą być przygotowani na s100. Czyż nie?
 
Status
Zamknięty.
Do góry